Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Land Rover

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Korr 19:26 ,

Rang rover evoque 2.2 sd4 190PS targa germane

23 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 12:24 ,

Rang rover 2.7 sport full opcion shitet ndrrohetì

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 03:17 ,

Pjes landrover motorr

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 00:17 ,

Range Rover Evoque SD4

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 00:56 ,

Range Rover Vogue 3.0 HSE

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 00:57 ,

Rabge Rover Sport

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 23:29 ,

Range Rover

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 16:38 ,

range rover vogue 3.0 dizel automatik

9 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 00:44 ,

Shes Range Rover 2008/Ndrrim

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:56 ,

Shitet vetura per femi

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 21:08 ,

Shes gjipin 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 20:15 ,

land rover ferlander shes matorrin 2.5 benxin

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Jan 17:27 ,

rengj rover

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 18:11 ,

Shes lland rover

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Dhj 19:42 ,

gjip

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 01:26 ,

Landrover Freelander

3 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 10:09 ,

range rover 3.6 dizell viti 2009 rks ni vit

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 17:45 ,

Range rover 3.6 dizell viti 2009

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 01:08 ,

Land Rover Freelander benzin+gaz

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 13:03 ,

Land Rover Discovery 3

8 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 09:45 ,

Range rover 3.6 dizel automatic viti 2007

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 00:34 ,

Rang rover

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 20:53 ,

Shitet Land Rover Discovery 3

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 04:31 ,

Shitet Land Rover Discovery 3

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:46 ,

Shitet Land Rover Discovery 3

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 21:42 ,

Land rover ferlander motorr v6 benxin

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Dhj 10:11 ,

Range Rover Vogue

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 14:56 ,

Shes Land Rover

15 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 12:51 ,

land rover ferlander 2000 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 20:35 ,

RANGE ROVER EVOCUE 2.2 SD4

23 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 08:17 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 11:29 ,

LAND ROVER FERLANDER TD4 2.0Dizell Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 22:15 ,

LAND ROVER td4 2.0 automatik

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 00:04 ,

land rover ferlander td4 2.0

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 21:15 ,

pjes per land rover te gjitha

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 18:18 ,

land rover frillander 2.0 d

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 16:03 ,

pjes per land rover feerlander

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Tet 11:00 ,

Land rover discovery

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 23:53 ,

Land Rover Freelander

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 01:13 ,

Shitet vetura Land Rover Discovery

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 10:55 ,

kry motorrit

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 22:30 ,

Rang Rover

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Jan 19:19 ,

land rover 2.0d rks

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:27 ,

Arso

35 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Korr 20:52 ,

rangrover 2.5 dizell regjistrim

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 00:01 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione