Skenderaj | Makina | Vetura | Nissan

200 SX , 2
300 ZX , 1
Almera , 1
Interstar , 1
Juke , 1
King Cab , 1
Micra , 2
Note , 1
Patrol , 1
Prairie , 1
Sunny , 2
Terrano , 2
Vanette , 2
X-Trail , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:49 ,

NISSAN KING CAB

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 08:33 ,

shiten fellnet 15 she

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:16 ,

Shitet nisani 1.1 benzin ne gjendj te mir pa dogan

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Jan 18:59 ,

Nissan 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 13:39 ,

Shitet vetura Nissan Juke

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 10:01 ,

Nissan 300cZ Kabriolet

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 13:37 ,

SHITET NISAN SUNNY VITI 1991 BENZIN 1.4 RKS

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:07 ,

NISSAN 200SX 2.0

2 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Sht 23:15 ,

Nisaan Prairie benzin

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 17:03 ,

Nissan

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:59 ,

Nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 13:21 ,

Nissan pathfinder 1 vit rks 4x4

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 00:41 ,

Nisasan

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 15:41 ,

Nissan kombi ngjrndje fort tmir (2.0 dizell)

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Tet 19:07 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 23:52 ,

Shitet Gjipi Terrano 2 1999

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 10:44 ,

Shes nissanin pathfinder

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:00 ,

Nissan Terrano 2.7

3 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 23:15 ,

Nisan interstar

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 11:45 ,

Nisan 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:18 ,

Nissan Note dizel -94

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 19:59 ,

Nissan Sunny -94

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Shk 09:51 ,

Shes ose ndrroj Nissan Mirca -94 rks i qlajmrun

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 16:26 ,

Nissan Micra dizel -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 21:45 ,

Nissan Patrol -89

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione