Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Adam

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Adam | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:25 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Opel Adam-Jam 1.4 Benzin

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 20:40 Vetura , Lipjan

Shes Opel Adam 2017

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 20:51 Vetura , Mitrovicë

OPEL ADAM ����

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 23:44 Vetura , Ferizaj

Bandash 15 per opel

123 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 23:59 Vetura , Ferizaj

opel

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 13:51 Vetura , Pejë

Shes Ndrroj me Vetur

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 21:12 Vetura , Gjilan

Pasat

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 19:40 Vetura , Prishtinë

Opel adam 1.4b ne shitje

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Sht 11:38 Vetura , Fushë Kosovë

shitet sony3 me 20 cedeja dhe 3 gjojstika

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Gush 21:56 Vetura , Prishtinë

Pasat

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 23:20 Vetura , Gjakovë

Opel Adam benzin

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 22:18 Vetura , Pejë

Shitet

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 19:57 Vetura , Gjilan

shitet biciklla

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 02:08 Vetura , Besianë

Shes opel astrer

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:47 Vetura , Prishtinë

BELEJM VETURA TE AKSIDENTUME 044362990

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 13:58 Vetura , Skenderaj

Opell frontera

2 750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 09:55 Vetura , Ferizaj

Shiten

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 19:17 Vetura , Ferizaj

Shiten

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 21:01 Vetura , Prizren

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 15:12 Vetura , Rahovec

Pikap opel 1.7

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 16:51 Vetura , Rahovec

Pikap opel 1.7 dizell

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 16:32 Vetura , Rahovec

Pikap opel 1.7

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 23:01 Vetura , Gjilan

Shitet Pikapi ne gjendjte te rregullt

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 13:14 Vetura , Lipjan

qlirim

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 19:36 Vetura , Fushë Kosovë

Biciklet

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 13:27 Vetura , Ferizaj

Opel aster

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Gush 13:15 Vetura , Mitrovicë

Opel frontera 2.0i

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 14:41 Vetura , Shtime

Shes pikapon

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 23:08 Vetura , Rahovec

Jap muzik per kerr

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:29 Vetura , Gjakovë

opel vektra

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 22:32 Vetura , Prishtinë

Golf2 1.6 turbo disell

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 18:28 Vetura , Ferizaj

U shit opel mos thirni

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 14:16 Vetura , Ferizaj

Opel Adam dizel

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 10:34 Vetura , Prishtinë

Fellne BORBET 15inq

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Sht 21:42 Vetura , Lipjan

shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 14:22 Vetura , Pejë

Opel adam 1.4

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 10:32 Vetura , Lipjan

Shes vektre me rigjstrim

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 17:31 Vetura , Prishtinë

Shitetvetura

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 16:38 Vetura , Ferizaj

Disqe

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 16:24 Vetura , Ferizaj

Shiten 4dyr me ahub per vectra20.16

125 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Mar 21:44 Vetura , Burim

Nshitje

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:13 Vetura , Ferizaj

Krkoj potorr 2.3 dizel

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 17:40 Vetura , Ferizaj

Shess

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 15:01 Vetura , Ferizaj

Golf 4

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 16:21 Vetura , Lipjan

Flm merr jep ushti

11 111 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 17:23 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

220 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 18:48 Vetura , Ferizaj

Shes opel vectra Adam 2.0

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 23:55 Vetura , Prishtinë

shes

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 19:01 Vetura , Gjakovë

opel signum 3.0 dizell

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 22:24 Vetura , Malishevë

Shes fellnet 16

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Adam | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione