Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Mokka Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Mokka | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:19 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjakovë

Opel Moka 1.7 CDTI ExoFlex 178.000 Km

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:17 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjakovë

Opel Moka 1.7 CDTI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:35 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Pejë

Shitet Opel Moka

12 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 14:15 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjilan

Opel Mokka X 1.6 cdti Automatik nga Zvicrra

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Dhj 17:53 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Shitet Opel Mokka 1.6 Cdti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Dhj 00:24 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Fellne me goma dimri Michelin Opel Mokka

320 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Nën 14:20 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjilan

Opel Mokka X

17 500 EUR

26 Sht 14:17 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 12:49 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel Mokka X Shitet (Targa Tspanjes)

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 19:46 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prizren

Opel mokka

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 03:58 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prizren

Opel

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 22:05 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prizren

Opel

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 14:53 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Shitet

24 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Qer 23:17 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Shitet

24 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Jan 13:52 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel Mokka 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Nën 20:06 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Dragash

shes makinen

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 08:14 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Pejë

Okazion

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Nën 17:01 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

OPEL MOKKA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 13:36 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel mokka 1.7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 11:26 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Mitrovicë

Opel Mokka 2018

16 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 23:20 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Klinë

Opel Mokka 1.4T i sapo ardhun nga Zvicrra

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Maj 18:14 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel Mokka 1.7 diesel automatik 2015

9 000 EUR

10 Maj 00:03 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjilan

Opel Mokka

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 19:43 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Drenas

Opel Moka 1.7 Diesel

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Tet 21:04 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel mokka 1,7 cdti

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 20:44 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjakovë

Opel Mokka

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Qer 17:32 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Shes Opel Mokka viti i prodhimit 2016

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:15 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Shes Opel Mokka viti i prodhimit 2016

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:13 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

OPELL MOKKA

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 19:28 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prizren

Opel Mokka

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 15:46 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

OPEL MOKKA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:20 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel mokka 1,7

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 15:41 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

shes veturen opell mokka

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Nën 14:14 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Lipjan

Opel Mokka dizel

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 14:00 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Shitet opeli

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Gush 14:57 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Shitet opeli

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:42 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Shitet opeli

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Qer 17:35 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Shitet vetura opel

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 09:10 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjilan

shitet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Tet 15:40 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjilan

Opel MOKKA

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 21:55 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka X 1.6 D

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 19:18 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Shitet Mokka 2017

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Korr 15:18 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

VETURA

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 16:35 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Vetura

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 14:15 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Vetura

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 23:46 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel Mokka 2014 1.7CDTI / 130HP Automatic

12 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 08:42 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Mitrovicë

U shit!! Opel Mokka 1.6 CDTI Automatik VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Nën 17:52 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Kaçanik

opel mokka X 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 18:23 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prizren

Gjysmë alfa

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 22:29 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Kastriot

shtiet oel vectra

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Mokka | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione