Rahovec | Makina | Vetura | Opel | Vectra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Pri 16:20 ,

Miftari

320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 13:14 ,

Opel vektra 1.8 benzin

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 16:24 ,

Shitet ose ndrrohen Kombi dhe vectra.

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 12:39 ,

Opel vectra 1.7 dizel

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 07:25 ,

shes opel vectra b 1.8 viti 1998 gjendje perfekte

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 01:24 ,

Shitet opeli

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 23:55 ,

Opel vectra

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Sht 16:49 ,

Opel vectra

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 17:09 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 13:11 ,

Vektra 2.0 benzin

270 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 07:43 ,

Vektra 2.0 benzin

320 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 09:41 ,

Vektra 2.0 nenzin automatik

320 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 17:10 ,

Opel Vectra benzin

1 199 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 20:16 ,

Shitet opel vectra

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 20:54 ,

Opel vektra 2.0 Dizell

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 08:39 ,

Opel Vectra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 11:57 ,

Shitet Opel Vectra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 18:42 ,

Vektra 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 17:53 ,

Shes turbinen per vectra zafira astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:52 ,

Shes pjes per opel vectra 2.2 dizel

50 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:51 ,

Fara

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 12:41 ,

Opel

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 15:12 ,

Opel Vectra per pjes

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 23:01 ,

opel vecta 1.7 dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 17:13 ,

vetura ne shitje

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 09:44 ,

Opel

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 18:51 ,

vetur

630 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Qer 12:58 ,

Opel vectra

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 00:57 ,

Opel vectra ,benzin 1999

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 23:03 ,

Opel Vectra 1.9

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 22:14 ,

SHITET VETURA OPEL VECTRA

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 20:49 ,

Vectra 2.0

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 19:48 ,

Shes opec vectra 2.0

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Dhj 19:43 ,

Opel Vectra dizel

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 14:17 ,

Opel Vectra

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 12:58 ,

Opel vectra

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Sht 23:55 ,

Opele Vektra

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 21:31 ,

Shitet Vectra

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 10:40 ,

Shitet nderrohet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 20:16 ,

Vektra

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 13:41 ,

Opel Vectra 2.2 Disel

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 10:33 ,

Opel Vectra

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 19:36 ,

Opel vektra

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 11:55 ,

Shitet opel vektra 1.4 benzin

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:44 ,

shitet vectra dizell 1.7 e regjistruar rks

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:05 ,

Mose blen ket veter se osht dollver gji ky person

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:18 ,

opel vektra

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 11:34 ,

Shitet ooel vectra urgjent

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 10:57 ,

flm u shit

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione