Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Passat 3c - Vetura Të gjitha në Pejë

Audi , 3
BMW , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe VW Passat 3c , kategori Vetura , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj VW Passat 3c Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 22:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK HIGHLINE 125KW

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 23:34 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4. 3.0 TDI. 3X S-line

25 000 EUR

22 Qer 11:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 7 2.0 TDI Viti: 2014

11 800 EUR

12 Qer 18:04 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4 3.0 TDI 3X S-Line

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw passat 3C 1.9 Tdi 2006 *308 mije km

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 10:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PASSAT 3C

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG COMFORTLINE

21 Jan 01:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 3c

5 550 EUR

07 Tet 09:11 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

Audi a3 s-line

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 07:07 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Pejë

BMW 118

5 600 EUR

22 Gush 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG RKS - 08

12 Korr 12:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 21:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 05:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 13:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 3C

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 17:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 15:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw Passat 3c 2.0 Tdi Rks 1 vit Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 3C

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 10:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Radion per VW qmimi i padiskutushem

60 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 23:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PASAT 3C U SHIT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 09:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PJES PER PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2008 PAETICLE FILTER

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Korr 05:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

AUTO PJES REZERVE VW AUDI PASSAT GOLF

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 12:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 3c

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 3c automatik

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:48 Vetura  ·  Pejë

Kerkoj Volvo 850

25 Jan 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2015 2.0 TDI DSG HIGHLINE 190PS RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 20:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 3c

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 16:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 2.0TDI DSG 044916005

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 3C HIGHLINE DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 20:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 3C 1.6 TDI BLUEMOTION Viti 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 20:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 3C 1.6 TDI BLUEMOTION

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 15:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 3C 2.0

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 13:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 3C 1.6 TDI BLUEMOTION

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 13:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0 H-line

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 11:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 3c dsg

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 20:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 3c

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 19:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PASSAT 3C 2.0 TDI HIGHLINE

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 14:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 16:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PASSAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 18:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PASSAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 07:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PASSAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 12:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

PASSAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 17:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Pejë

VW Passat cc

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 3C

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj VW Passat 3c | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione