Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A3 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:45
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0Tdi Quattro Viti 2014 Me Dogan + 383 44 838 848

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.6Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-tronic

14 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Vetura , Leposaviq

Blej Vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:33 Vetura , Gjakovë

Audi A3 1.6 Benzine viti 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:11 Vetura , Mitrovicë

Shes dhome gjumi per femij

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A3 1.9 Tdi

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:19 Vetura , Viti

Audi A3 2.0 TDI DSG Automatik 2008 S_Line RKS Facelift

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Vetura , Dragash

Audi A3

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:58 Vetura , Gjilan

Audi A3

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:51 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:29 Vetura , Pejë

Audi A3 - facelift automatik

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2012��120 MIJ KM GARANTUME��2.0TDI*QUATRO* 6 SHPEJSI

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:02 Vetura , Therandë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:59 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Vetura , Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:57 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:35 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A3 Sport Back

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:35 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A3 S-Line Sport Back

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Vetura , Pejë

Audi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:10 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:09 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:55 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 30TDI SPORTBACK - 12 / 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:27 Vetura , Besianë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK VP 2014 RKS 1 VIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 MATTRIX

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:35 Vetura , Prishtinë

shes audi A3

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:29 Vetura , Prizren

Audi A3 Sportback automatik 2014 2.0

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:25 Vetura , Ferizaj

Audi a3 rks

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:38 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI S-Tronik Sedan Facelift 193mi km

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:03 Vetura , Ferizaj

Shes audin A3 2.0 TDI Stronik automatik

121 EUR Price Reduced

21 Sht 19:03 Vetura , Ferizaj

Audi a3

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 18:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 Tdi ** QUATTRO ** Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 18:06 Vetura , Lipjan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 17:35 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
21 Sht 17:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

AUDI A3 35TDI 2.0 •S TRONIC• 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 12:55 Vetura , Vushtrri

Audi a3 Sportback Full extra

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:14 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2017 2.0 Automatik

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 11:55 Vetura , Prishtinë

URGJENT SHITET TOKA NE MRAMOR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 08:26 Vetura , Prishtinë

Audi a3 Sedan

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 05:46 Vetura , Prishtinë

Audi A3

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 04:56 Vetura , Drenas

shitet

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 04:34 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 14:41 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 2.0TDI RKS 8 MUJ 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 13:51 Vetura , Besianë

AUDI A3 2.0

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:18 Vetura , Besianë

Audi A3 2018 2.0Tdi Sportback FullOpsion 048803085

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Audi A3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione