Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 3c 2010 - Vetura Të gjitha në Prishtinë

Audi , 1
Renault , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3c 2010 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3c 2010 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 4Mmotion (4x4)

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 13:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat 3c 2.0tdi Dsg 2010 R-line

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 20:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B6 Model 2010 3C

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 13:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet VW Passat 3C (b6), 2.0 tdi DSG, viti 2008

7 300 EUR

13 Sht 20:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C 2.0 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 11:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes passat 3C 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 08:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C AUTOMATIK 2010 SERIA E FUNDIT ME MOTOR GOLF 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 22:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 2.0 4Motion

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 01:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3C 4Motion

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c/B6 2.0 DSG Automatik 2010

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 12:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHITET PASSAT 3C 2.0 TDI DSG- Automatik 2010 RKS

7 350 EUR

11 Mar 13:01 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Prishtinë

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 20:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 18:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0tdi Automatike 12/2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 12:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat hightline 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 22:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet passat 3c 2009 blumotion 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:44 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 00:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2010 Rline

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 20:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat 3c u shite

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 12:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 3C B6 2010

7 770 EUR

30 Nën 19:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 13 09 2010 DSG ushit e gzoft

7 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3C 2010 automatik dsg pa dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 21:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

Vetur ne shitje

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 16:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

Vetur ne shitje

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 19:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vetur ne shitje

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 14:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 08:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHES VW PASSAT 3C 2.0 TDI BLUEMOTION 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 15:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHES PASSAT 3C 2.0 TDI BLUEMOTION 2010

24 Korr 21:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes Passat 3c DSG 2.0 TDi R-line fabrikisht- 2010

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 2010 full extra

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Qer 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw passat 3c

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 01:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

U shit flm

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3C 2.0TDI/DSG

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 21:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3C 2010 2.0 DSG

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 09:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Vw passat 3c R-line

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3C 2010

7 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 13:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2009

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 22:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.6 tdi 2010 angle tel 044113016

2 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Korr 23:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

shitet nderrohet

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 2.0 2010 automatik dsg

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 22:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet passat 3C 2010 2.0, limuzin automatik

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 19:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3C 2.0tdi dsg

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 2.0 DSG 2009

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 19:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat 3c

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3c 2010 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione