Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Expres - Vetura Të gjitha në Kosovë

Renault , 13
Peugeot , 3
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Expres , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Expres Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 00:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

Blej pikapa te gjitha llojet prej 200-2000

270 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 09:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Pejë

peugote Expres

2 700 EUR Price Reduced

02 Qer 01:43 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prizren

Shitet Renault Expres Pikap ne gjendje te mir

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 07:45 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Pejë

BLEJ RENAULT EXPRES OSE RAPID .BENZIN.1.4

20 Korr 22:32 Vetura  ·  Pejë

Kërkoj Renault expres ose Rapid me 5 ulse viti1990

09 Nën 00:09 Vetura  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Pejë

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 20:38 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prizren

pikap renault

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 10:18 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prizren

Renault

250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 09:22 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prizren

Renault expres

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:26 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prizren

Shitet Renault expres

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 02:31 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prishtinë

pikap renault expres 2000 witi rks lir lir urgje

585 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 10:43 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prizren

Shitet Renault

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 19:48 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Prizren

Renault Expres

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 13:16 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Besianë

Shitet Pikapi Reno Expres 1.4 benzin e pa doganuar

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 18:43 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Gjilan

Peugeot expres

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 13:29 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Ferizaj

shes renault expres 9muj regjistrim baj ndrrim

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 10:49 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Ferizaj

shes renault

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Sht 09:48 Vetura  ·  Renault  ·  Express  ·  Gjakovë

Shitet Pikapi Renault

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 16:23 Vetura  ·  Aixam  ·  Crossline  ·  Klinë

Dyer te renault express prej slovenie

50 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Shk 16:18 Vetura  ·  Prishtinë

Renault Expres 1.4 benzin -88

600 EUR

14 Shk 08:46 Vetura  ·  Ferizaj

Renault Pikap 1.9 dizel -00

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Expres | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Expres në kategorinë Vetura
  • Expreso në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • expresso në kategorinë Makina dhe Inventarë
  • expreso në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • EXPRES në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Expreso në kategorinë Të tjera
  • expres në kategorinë Makina
  • expresso në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Expres per kafe në kategorinë All Category
  • express në kategorinë Vetura | Renault | Express

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione