Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 1988 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Acura , 1
Audi , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Kia , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 1988 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 1988 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 2 1.6 Benzine Rks 3 Muaj - 88

850 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 16:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 2 1.6 dizel

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 15:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw golf 2 viti 1988, 1 vit regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 19:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes golf 2 1.6 turbo dizel.

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gush 07:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 2 1.6 dizell

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Korr 11:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet Golf 2

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.9Td me regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 turbo

85 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 00:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 turbo viti 1988

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 15:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

GOLF 2 1.6 DIZELL RKS 7 MUJ NDRRIM

999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 2 dizell 1.9 rks viti 1986

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Dhj 18:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 2 1.6 TurboDiesel

2 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Dhj 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 2 1.6 Benzin Ushitt Flmm.

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 12:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHES GOLF 2 DIZEL 1.6 TURBO VITI 1988 RKS 3 MUJ

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 15:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW Golf 2 1.6 Benzin

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Sht 02:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 2

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 13:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 2

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 14:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shitet 1.9 TDI

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 03:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shes/ndrroj Golf 2 1.9 Tdi

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 2 1.9 turbo dizell vp 1988 1 vit rks

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shtime

Shitet Golfi

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitët Golfi dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Pri 12:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Mercedes-benz 250Disel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 19:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet GOLF 2 1.9 SDI në gjendje të rregullt

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 2 1.6 dizel

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 17:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw golf 2 1.6 disel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 17:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 3

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 23:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 2

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 2 1.6 TURBODIESEL VITI PRODHIMIT 1988 RKS 7 MUAJ

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 15:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes golf 2 TDI

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 16:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Burim

Shes golf 2 1.9 TDI

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 13:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 2 1.6 Turbo dizell

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 14:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW Golf 2 1.6 turbo disel rks i skaduar

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 01:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shitet Golf 2 1.9 TD AAZ

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 2

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 19:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Golf 2

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 11:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shitet Golf 2

840 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 06:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet golf 2

999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 16:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW Golf 2 1.6 Diesel -8muj rks

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Shk 20:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shitet Golf 2 GTD TD

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 15:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet vetura Golf 2

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet GOLF 2 1.6 disel regjistrim 9 muaj

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 08:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 2 1.6 disel

499 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 23:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Uuu Shittt VW GOLF 2 DIZEL 1.6 FABRIKISHT RKS - 88

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 17:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 dizell fabrikisht viti 1988 rks 3 muj

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 10:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.9 TDI 1988

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 15:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 dizell fabrikisht viti 1988 rks 3 muj

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 Turbo Diesel

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 17:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

VW Golf 2 dizel1.6

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 08:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 2

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 1988 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione