Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 6 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 6161
Audi , 378
Opel , 237
BMW , 196
Peugeot , 78
Ford , 70
Renault , 61
Citroën , 56
Fiat , 45
Seat , 33
Škoda , 33
Hyundai , 18
Jeep , 15
Alfa Romeo , 13
Mitsubishi , 12
Land Rover , 11
Volvo , 10
Smart , 10
Mazda , 8
Acura , 8
MINI , 7
Kia , 7
Lancia , 7
Nissan , 6
Toyota , 6
Chrysler , 6
Rover , 5
Dodge , 5
Suzuki , 4
Daihatsu , 4
Chevrolet , 4
Aixam , 3
GMC , 3
TVR , 2
Wiesmann , 2
Alpina , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6 2.0,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:34
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 TDI MATRIX 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 07:00
Linku:
Vetura , Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:29 Vetura , Gjilan

URGJENT passat 3c 2009 karavan automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Vetura , Vushtrri

Shes Golf Vl 2.0 automatik dsg i posadoganuar 1 vit rks

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia 2015 (AUTOMATIK-DSG)��������

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:24 Vetura , Prishtinë

Audi A4 matrix 2016 (AUTOMATIK)��������

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C200 CDI FACE LIFT AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura , Vushtrri

Shes golf Vl 2.0 tdi automatik 2012 i doganuar 1 vit rks

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:07 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Vetura , Lipjan

Passat 3C

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Vetura , Lipjan

Peugeot 407

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Vetura , Lipjan

Golf 5+

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 Vetura , Lipjan

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLFI 6 2.0 TDI TEAM MODEL PERFECT

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 Vetura , Prishtinë

Mercedes CLK Coupe

6 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 CDTI ecoflex 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 2.0 TDI Manual 2013 GTD Distronic Panoram ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7 Diesel 2013 OPC LINE VETEM me DOGAN

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.3 cdti ECO FLEX

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:32 Vetura , Drenas

Rang rover sport hse 2.7 shitet ndrrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:31 Vetura , Prishtinë

OPEL ZAFIRA 2.0 Dizel / ME KLIM

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:28 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF 6 2.0 TDI VITI 2012 ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN KLIM 5-MUAJ RKS 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:25 Vetura , Prishtinë

SKODA YETI AUTOMATIK MODELI MONTE CARLO 2016 RKS

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:25 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 6 2.0 2010 RKS

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Vetura , Prishtinë

AUDI A3

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:22 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI 193xxx KM

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0tdi Automatic 2012

7 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:03 Vetura , Prishtinë

Peugeot 508 2.0 HDI 2012 RKS

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Vetura , Gjilan

Golf 5-1.9TDI,2006-sh,RKS:19.02.2023,Klimë,Esp,Abs,2 çelsa,.

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:02 Vetura , Ferizaj

Golf 6 HIGHLINE 2.0 TDI 140pss 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 Vetura , Ferizaj

Golf 5 2006 2.0 TDI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:02 Vetura , Mitrovicë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO / AudiExclusive / 166xxx KM

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 GTD DSG / 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 Vetura , Ferizaj

SHES GOLF 6 2.0 DIZEL 6 SHPEJTSI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:48 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Vetura , Ferizaj

Golf VI 2.0tdi Higline Automatik me dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Vetura , Ferizaj

Golf 6 2.0 tdi full opcion R line me dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione