golf 6 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 17:03
Linku:
,

Shitet VW Golf 6

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20
Linku:
,

Golf VI *Highline*

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:14
Linku:
,

WV Golf 6 Plus TDI, Automatik, DSG, 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 18:43 ,

OPEL CORSA E 1.3 CDTI 2015 / 4 DYER / ME DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

BMW X1 20D X-DRIVE AUTOMATIK / FACELIFT 2012 ����

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:42 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX / ME DOGAN

5 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI / 2016 / ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:42 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

BMW 320D 184ps FACELIFT 2010 / ME DOGAN

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:41 ,

BMW 118D AUTOMATIK 2017 / FULL EXTRA / ME DOGAN

15 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

WW GOLF 6 2.0 TDI RKS 1 VIT V.P 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 Shitorja ,

Wv Golf 6 2.0 GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:38 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:38 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

GOMA 215/55/17 VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:36 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me Vetur

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:35 ,

GOMA 205/65/16C - Viti 2019

190 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:35 ,

Golf 6 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim