Mercedes 250d | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 250d,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 250d Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Qer 19:37 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4matic Dizel

Histora e veturës

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Maj 23:27 ,

Mercedes 124 /SportLine 250TurboDiesel

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:24 ,

shitet mercedes benz 250D

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Maj 15:28 ,

Mercedes Benz w124 250d

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:00 ,

Mercedes Benz 250D Rks 28.06.2021 u shit flm

Histora e veturës

1 180 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 22:29 ,

Shes mercedes 190 2.0d ose ndrrohet me 200d

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 22:24 ,

Mercedes-Benz 250d

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:35 ,

Mercedes 250

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:34 ,

Mercedes 250

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:32 ,

Mercedes 250

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:16 ,

Mercedes 250d

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 22:04 ,

Shitet mercedes 250d turbo automatik

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 08:26 ,

Mercedes Benz 250d i regjistruar rks

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:58 ,

Mercedes 250d Rks skadum ndrroj

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 16:58 ,

MERCEDES 250D

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 13:35 ,

Mercedes Benz 250D

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
10 Jan 15:58 ,

Mercedes 250D viti 1989

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 05:32 ,

Mercedes-Benz 250D

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 11:39 ,

Mercedes 250d

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 09:51 ,

Shes mercedes 250d boj ndrim

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 19:07 ,

Mercedes 250d rks 3 muaj

Histora e veturës

880 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 18:17 ,

MERCEDES-BENZ 250D

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 19:46 ,

Mercedes S-class 250D rks 10muj

Histora e veturës

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 21:30 ,

Mercedes 250d

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 21:53 ,

Mercedes 250D

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 17:34 ,

Mercedes-Benz 250d rks deri 25.09.2021

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 18:04 ,

Mercedes 250d

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 19:17 ,

Mercedes 250D

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 18:19 ,

Mercedes-Benz 250D 124- 1987

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Tet 21:22 ,

Shes mercedes 250D

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 20:09 ,

Mercedes W124 E250 RKS 1 vjet

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 06:06 Shitorja ,

Mercedes GLC 250D me doganë

Histora e veturës

51 550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 21:14 ,

Mercedes

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 15:55 ,

Mercedes W124 E250 Disel

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 22:46 ,

Mercedes

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 12:39 ,

Mercedes Benz 250D rks 2 Muj

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 23:30 ,

Shes urgjend mercedes 250d me klim

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 11:40 ,

Shiter mercedes 250D

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 15:37 ,

Mercedes Benz 250D

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 21:24 ,

Shitet Mercedes 250d 990 euro

Histora e veturës

990 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 20:27 ,

Shitet URGJENT!!! mercedes 250d 1 vit rks

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 16:38 ,

Seat inca pikap

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 20:10 ,

Mercedes-Benz 250D

Histora e veturës

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Pri 12:48 ,

Mercedes

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 14:16 ,

Mercedes Benz 250D

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 17:14 ,

Mercedes 250

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 18:43 ,

Mercedes Benz 250 dizel

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 17:26 ,

Mercedes benz 250D

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 250d | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione