Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 200 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz 200 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 17:54
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Besianë

Mercedes A200d AMG Line 2021

31 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 13:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjakovë

shiten pjest

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

MERCEDES BENZ 200 D

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 22:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

Shitet mercedes benz regjistrim rks deri me 01.12.2024

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 17:54
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Besianë

Mercedes A200d AMG Line 2021

31 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Qer 17:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Skenderaj

Mercedes benz C-200

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 09:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Frigo

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 05:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fushë Kosovë

Shes mercedes E200 dizell

2 350 EUR

09 Qer 23:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Ferizaj

Mercedes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 15:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vushtrri

Mercedes Bclass B200 CDI Viti 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 08:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vushtrri

Mercedes Benz 200 D - 2.0 Dizell - Per Marakli

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 11:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Mercedes. C. 200

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Besfort krasniqi

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 20:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Besfort krasniqi

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 16:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Mercedes 200D w123

13 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 11:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Shitet mercedezi 200 dizell qe 20 vite nemer tonin

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 09:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pejë

Mercedes 200 2.0 dizell

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Maj 05:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Ferizaj

Vetur

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Shitet mercedezi 200 dizell qe 24 vite nemer tonin

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 13:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pejë

shitet

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 16:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Shitet Mercedes Benz 200 Dizell 1 Vjet Regjistrim

2 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 01:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

Blej mercedes 190 200 250 per pjes 044271462

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 11:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Shes mercedezin 200 dizell qe 20 vite nemer tonin

2 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 08:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Besianë

Shitet Mercedes benz 200 viti 1999

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 17:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Deçan

Mercedes-Benz C 200 ne shitje

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 18:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Shes mercedezin 200 dizell qe 20 vite nemer tonin

2 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 16:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjilan

Shitet mercedezi 200 dizell qe 20 vite nemer tonin

2 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 17:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Zubin Potok

C class

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 18:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fushë Kosovë

Shitet Mercedes GLA 200

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fushë Kosovë

shes veturen e tipit Mercedes benz B-class 200(automatic).

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 09:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjakovë

OKAZION MERCEDES E CLASS 2010

9 500 EUR

23 Pri 19:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Deçan

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 20:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Deçan

Mercedes-Benz C 200 Në shitje

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Smart tip.top

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 19:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Vetura

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Rahovec

C-CLASSE 200 D EC

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Rahovec

1. C-CLASSE 2. 200 D EC

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 00:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Rahovec

Mercedes

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 20:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjakovë

Mercedes benz

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 14:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes E200 Amg

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 14:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

Oldtimer

3 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 18:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjakovë

Mercedes benz

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Mar 13:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Viti

Shitet veture

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Mar 14:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Ferizaj

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vushtrri

MERCEDES C CLASS

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 19:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Viti

Shitet Mercedes benz C 202 cdi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 18:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vushtrri

U shit

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 01:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjakovë

Shitet

3 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mercedes-Benz 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione