Nissan terano | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Nissan , 22
Suzuki , 1
27 Maj 16:50 ,

Gjip Nissan terano

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:57 ,

nissan terano 2.7

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Dhj 18:30 ,

Nisan

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 17:25 ,

Nissan Terano

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 23:25 ,

golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 01:29 ,

Nissan terano 4x4

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 19:53 ,

nissan terrano

11 111 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 11:12 ,

Shitet Nissan Terano 2

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 12:49 ,

Nissan Terrano 2.7 dizel

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Korr 20:56 ,

Nissan Terano 2

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 12:30 ,

Suzuki Vitara

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Jan 21:51 ,

Nissan Terano

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 16:28 ,

Xhip nisan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 20:33 ,

Xhip Nissan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 17:47 ,

Nissan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 20:52 ,

Xhip nissan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 17:03 ,

Nissan

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 14:42 ,

Nissan Terrano -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 22:12 ,

Nissan Terano -89

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Gush 06:24 ,

shitet nissan

2 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 11:07 ,

Shitet gjipi nissan terano v.p 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 14:28 ,

Shitet NISSAN TERANO 2 URGJENT

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 12:00 ,

Shitet XHipi Nissan terano 2

7 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Shk 21:14 ,

Nissan Terano 2005

7 800 EUR


Kërkime të ngjashme

Nissan terano Nissan terano Nissan terano

Në fillim