Opel kadet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 716
Audi , 10
BMW , 6
Renault , 5
Acura , 3
Fiat , 3
Ford , 3
Alpina , 2
Citroën , 2
Daewoo , 2
Peugeot , 2
Aixam , 1
Bentley , 1
Bugatti , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Ferrari , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 1
KTM , 1
MG , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel kadet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel kadet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:35 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

Kadet

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:34 ,

Motorr.1.9.tdi.(i).per.audi.a4.b5.pasat.b4.golf.2.3.

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:33 ,

Motorra.1.6.dizell.golf.2.3.gjeta.audi.komba.t2.t3.

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:28 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:27 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:25 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:52 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 15:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:01 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:16 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 17:54 ,

Shes opel kadet

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 12:32 ,

Shitet Opel Kadett 500 euro

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:51 ,

Opel kadet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 16:45 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:32 ,

2003

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 08:34 ,

Shes Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4WD

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:22 ,

Opel kadet 1.8 benzin plin

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 22:30 ,

VW T4 kombi

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 21:32 ,

Shitet Opel Kadet

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 22:18 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:25 ,

opel kadet 1.3 benzin ne gjendje te rregullt rks edhe 4 muaj

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 09:17 ,

Opel kadett 550 euro

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 14:41 ,

Shes ose nderroj Opel Corsa dhe Opel kadet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 08:12 ,

shitet opel kadet 1.6 benzin goma tdimrit baj ndrrim audi

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 18:28 ,

Opel Kadet

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 20:29 ,

Shitet opel kadet goma dimri ngjendje shum tmir motori shum

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 13:22 ,

Mercedes Glk 220 �������� 2014 PANORAM AMG Line Full Ekstra

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 18:10 ,

Shitet vetura opel kadet

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 14:57 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:38 ,

opel kadet

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 08:33 ,

Shitet Pikapi Opel

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 19:38 ,

Shitet Opel Kadet

520 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 15:59 ,

Opel kadet 1.3

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 22:17 ,

u shittt e gezoft pronari I ri

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel kadet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione