Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat b5.5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat b5.5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat b5.5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 16:54 Vetura , Ferizaj

Shitet Passat 1.9 T(DI)

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Dhj 16:44 Vetura , Gjilan

Passat b5.5 automatik 1.9tdi 96kw

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 13:18 Vetura , Gjilan

Shitet passat B5.5 full opsion

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 08:21 Vetura , Gjakovë

Kompresor i klimes (Importuar nga Zvicra)

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Qer 12:15 Vetura , Dragash

Shes passat b5.5

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 17:19 Vetura , Mitrovicë

Passat 1.9 TDI

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 16:52 Vetura , Besianë

Passat B5.5 2.5 V6 TDI 4Motion AUTOMATIK 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 06:54 Vetura , Lipjan

Passat 1.9 T(DI) B5.5 automatik Highline

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Mar 20:15 Vetura , Gjilan

Passat B5.5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 09:05 Vetura , Gjakovë

Passat 1.9 me dy tkuqe higline u shit 5500€

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 21:03 Vetura , Pejë

Shitet passat b5.5

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 15:51 Vetura , Therandë

VW Passat B5.5, 1.9TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 22:30 Vetura , Prishtinë

Passat b5.5

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 19:57 Vetura , Kastriot

Shitet passat b5.5 karavan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:39 Vetura , Kastriot

shitet passat b5.5 karavan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:38 Vetura , Kastriot

Shitet passat b5.5 karavan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:38 Vetura , Kastriot

Shitet passat b5.5 karavan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 04:38 Vetura , Kastriot

Shitet passat b5.5

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 18:43 Vetura , Kastriot

Shitet passat b5.5 karavan

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 09:23 Vetura , Prishtinë

Vw Passat B5.5

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:40 Vetura , Gjilan

Passat b5.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

Passat B5.5 1.9

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 16:15 Vetura , Pejë

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:46 Vetura , Pejë

Passat automatik 1.9

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:45 Vetura , Pejë

Passat karavan 1.9 me ( Di ) tkuqe

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:23 Vetura , Gjakovë

Passat b5.5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 15:06 Vetura , Vushtrri

Passat 1.9 automatik !!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 10:11 Vetura , Pejë

Passat b5.5 automatik v

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Nën 08:07 Vetura , Prishtinë

Passat 5.5 automatik ! Karritkat lekur pulla volon

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 20:08 Vetura , Pejë

Passat B5.5 automatik 2 par guma dimrit tveres

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 22:37 Vetura , Klinë

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 21:08 Vetura , Pejë

Passat B.5.5 higline !!!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 21:00 Vetura , Prishtinë

Passat B5.5 automatik tip top !!!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Tet 20:49 Vetura , Mitrovicë

U SHIT E GEZOFT PRONARI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:05 Vetura , Gjakovë

Shitet Passat b5.5 1.9t(DI)

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 12:50 Vetura , Vushtrri

VW Passat b5.5 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 11:50 Vetura , Prishtinë

BLEJM PASSAT 2000-2004 B5.5 PA DOGAN KERKOJM

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 11:38 Vetura , Prishtinë

BLEJM PASSAT 2000-2004 B5.5 PA DOGAN KERKOJM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:11 Vetura , Gjilan

Vw Passat 2.0 TDI DSG 2012 HIGHLINE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:46 Vetura , Malishevë

passat b5.5 1.9 TD(I) 2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:17 Vetura , Prishtinë

passat

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 10:33 Vetura , Dardanë

Passat b5.5 HIGHLINE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:16 Vetura , Gjilan

Passat b5.5

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 09:52 Vetura , Vushtrri

vw passat b5.5 TDI (DI) 4motion

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 16:08 Vetura , Vushtrri

passat 1.9 TDI (DI) 4motion

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 16:38 Vetura , Mitrovicë

VW PASSAT 1.9 BOJM NDRRIM

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:56 Vetura , Besianë

PASSAT B5.5 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:28 Vetura , Vushtrri

Passat B5.5 1.9-8muaj rexhistrim .Diesel ,TIP-TOP

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:31 Vetura , Prishtinë

VW Passat b5.5 Variant 1.9 TDI me DI tkuqe

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat b5.5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione