Publikuar: Nën 21 2020 02:46

Passat automatik 1.9

EUR

Publikuar: Nën 21 02:46
Shikime: 6
Shitet passat b5.5 highline 2002 vetura i ka sapo te perfunduar te gjitha serviset te baki automobile.
vetura eshte 1.9 tdi (di) te kuqe
automatik-tiptronik
motorri dhe minjaqi ne gjendje te shkelqyeshme
2 pare goma fellne te aluminit
karrigat me levizje me rryme,me nxemje dhe lekure
tempomat,klimatronik
senzore te shiut
pasqyre me rryme dhe me nxemje
timoni me pulla
sistem i navigacionit
nuk nevojitet te behet ndonje shpenzim
qmim i pa diskutueshem
* n.r 044794858*
*
Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer dell s6 s6 edge s7 s3 s4 mini skuter TAGS: aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520 Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTI SHatora shatora shator karrika tavolina tavolin karrik tenda tend me qera ne sherbim te lira te mira te pershtatshme Playstation sony ps4 fifa nba pes call of dutty fortnite gta need for speed blur joystick kontroller dorz pes20 fifa20
Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo. L, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, vetura, goma, dru, dimer, ver, kerr. qira. banes, laptop, telefon, iphone, ajfon, kabin lyerje punim dor der pasat tv, telev
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
6
044794858

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione