Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Radilica - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mazda , 4
BMW , 3
Opel , 2
Acura , 1
Daihatsu , 1
Jaguar , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radilica , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Radilica Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 05:25 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Fushë Kosovë

Bmw e46 316i

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 17:26 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Fushë Kosovë

Bmw e46 316i defekt motorri (radilica)

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 15:11 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Fushë Kosovë

Bmw e46 316i

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 14:17 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia 2015

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Mar 15:37 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  Demio  ·  Prizren

Mazda demio 1.5 automatik benzin

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
10 Korr 06:42 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Therandë

Shitet Daihatsu Feroza

15 EUR

05 Maj 12:44 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  Demio  ·  Prizren

U shittt

1 900 EUR

Shitësit të Besuar
15 Maj 19:45 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Prishtinë

Shitet Vetura Mazda 6 - 2.2 CD 16V

2 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:11 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Prishtinë

Shitet Vetura Mazda 6 - 2.2 CD 16V

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 13:05 Vetura  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Ferizaj

shitet

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 12:31 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF “Edhe ndrrim”

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 20:12 Vetura  ·  Acura  ·  NSX  ·  Mitrovicë

gadilica per 1.9 tdi viti 96

60 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Tet 11:19 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

Vektra 2.0 plin-benzin 1 vit regjistrim

650 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Radilica | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione