Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Scirocco | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

MG , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Scirocco,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Scirocco Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:37 Vetura , Gjilan

Scirocco 2.0 Benzin 300 Ps vp 2010 Rks

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:11 Vetura , Prishtinë

Scirocco 2.0 Benzin 300 Ps vp 2010 Rks

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:48 Vetura , Gjilan

Scirocco 2.0 Benzin 300 Ps vp 2010 Rks

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:59 Vetura , Ferizaj

Scirocco 2.0 Benzin 300 Ps vp 2010 Rks

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 12:53 Vetura , Gjakovë

VOLKSWAGEN SCIROCCO 1.6 B

2 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW SCIROCCO 2.0 AUTOMATIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 19:48 Vetura , Prizren

Scccc

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:42 Vetura , Prizren

Shes Wv Scirocco 1.4 TFSI

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:31 Vetura , Prizren

Scirooco

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 17:20 Vetura , Mitrovicë

Scirocco

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 21:06 Vetura , Dardanë

Vw Scirocco 2014 ,170.000 Km

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 19:30 Vetura , Shtime

Scirocco 2.0 Tdi

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 03:50 Vetura , Shtime

scirocco 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 14:26 Vetura , Prishtinë

SCIROCCO

7 000 EUR

30 Pri 22:43 Vetura , Prizren

Shitet vw scirocco

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 19:47 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Kartele navigacioni Evropa+ 2022-23

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 19:47 Vetura , Gjilan

Kartele navigacioni per VW Evropa+ Harta te reja 2022-23

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 15:33 Vetura , Gjilan

Kartele navigacioni per VW Evropa+ Harta te reja 2022-23

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 12:41 Vetura , Mitrovicë

Shes VW Golf 6 scirocco 2.0 DSG Ndrimi i mundshem

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 18:26 Vetura , Viti

Volkswagen scirocco

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 22:35 Vetura , Shtime

VW Scirocco Edition Tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 16:58 Vetura , Shtime

SIROCCO 2.0 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 01:00 Vetura , Vushtrri

Shitet scirocco 2.0 dizel 1vit rks

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 00:51 Vetura , Prishtinë

VW Scirocco 1.4 TSI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 16:32 Vetura , Prizren

Vw scirocco 2.0 TSI viti 2010 RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 11:50 Vetura , Fushë Kosovë

VW Scirocco

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 00:21 Vetura , Shtime

Vw scirocco -Tdi

10 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:09 Vetura , Prizren

VW Volkswagen Scirocco 2.0 tsi 330Ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 13:19 Vetura , Prishtinë

VW Scirocco 1.4 TSI

12 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Nën 02:59 Vetura , Prishtinë

Scirocco 1.4 TSI

12 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Sht 09:41 Vetura , Rahovec

VW Scirocco dizel

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:21 Vetura , Prishtinë

VW Scirocco dizel

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 09:53 Vetura , Pejë

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 20:31 Vetura , Gjakovë

VW Scirocco Tropic 1.8

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:23 Vetura , Therandë

Vw scirocco

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 16:53 Vetura , Klinë

Volkswagen Scirocco 2.0 TDI Allstar DSG

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Korr 20:41 Vetura , Prishtinë

VW Scirocco 2.0 TSI

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 01:29 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Maj 01:29 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj wolfagen scirocco

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Maj 19:38 Vetura , Lipjan

Volkswagen Scirocco

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 18:40 Vetura , Prizren

Shitet VW scirocco

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 22:49 Vetura , Prishtinë

Volkswagen scirocco 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 15:19 Vetura , Prishtinë

Shes farin për volkswagen scirocco

150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Nën 18:57 Vetura , Prishtinë

. . . . . . I SHITUR . . . . . .

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 15:38 Vetura , Ferizaj

VW Scirocco R-line

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:23 Vetura , Pejë

Mercury Monterey

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 14:09 Vetura , Prizren

Shitet scirocco oldtimer 1.8 benzin

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 15:29 Vetura , Gjilan

Shes veturat ose ndrrim me banes

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 16:26 Vetura , Gjilan

Volkswagen scirocco 2.0 tdi viti prodhimit 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:20 Vetura , Prishtinë

E SHITUR - Renault Laguna I 16v 2.0

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Scirocco | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione