navara | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe navara,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj navara Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:48 ,

Nissan Navara D40

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:01 ,

Nissan Navara Automatik 4X4

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 23:06 ,

Nissan Navara urgjent

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 15:07 ,

Shitet Nissan Navara i sapoardhur

Histora e veturës

12 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:12 ,

Shitet NISSAN NAVARA 2.5 - 4x4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 00:32 ,

Shes Nissan Navara

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 17:53 ,

Defender 2.7 4X4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 14:14 ,

Nissan Navara 2008

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 12:01 ,

Shitet Nissan Navara

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 07:28 ,

Pjes per Nissan Navara

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 07:43 ,

Nissan Navara viti 2007 perfekt

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:28 ,

Nissan Navara

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 09:46 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 05:38 ,

Nissan Navara

Histora e veturës

5 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:43 ,

SHITET NISSAN NAVARA D40 2.5 DCI 4X4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:43 ,

SHITET NISSAN NAVARA D40 2.5 DCI 4X4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:14 ,

Shitet Nisan Navara D40, 2.5 Diesel, 4x4

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:06 ,

Nissan Navara 2.5 dizel manual 2006 88834km te kaluara

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Maj 23:04 ,

SHITET NISSAN NAVARA D40 2.5 DCI 4X4

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:38 ,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Maj 00:39 ,

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 00:31 ,

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 12:40 ,

Nissan navara 2008

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 12:30 ,

Nissan Navara 2.5 Diesel viti 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:11 ,

Shitet Nisan Navara D40, 2.5 Diesel, 4x4.

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 23:40 ,

shitet

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:35 ,

Nisan navara

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 17:53 ,

Nissan Navara

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:18 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 diesel

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 02:00 ,

Nisan navara

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 01:58 ,

Nissan Navara Doble Cab 4x4

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 21:36 ,

Nissan Navara

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 21:28 ,

Nissan Navara

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:23 ,

xhip, nisan, navara , off road

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 14:12 ,

Shitet Nissan Navara

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 07:24 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:42 ,

Nissan Navara 2.5 4X4 -2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:55 ,

Xhip

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 02:57 ,

Shitet Nisan Navara D40, 2.5 Diesel, 4x4.

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:59 ,

Nissan Navara i aksidentuar

Histora e veturës

45 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:46 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 22:36 ,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 83000 tkalume 6 muj regjistrim

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Mar 21:06 ,

Nisan navara

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 18:34 ,

���� SHITET NISSAN NAVARA 2.5 TD 4X4 I SAPO ARDHUR����

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj navara | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione