Prizren | Makina | Vetura | Renault | Kangoo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Kangoo | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:34 ,

Shitet Renault Kango

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 23:45 ,

Kombi

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 14:52 ,

Pikap kango 1.5 dizell gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:50 ,

Shitet renault kango viti 2000 1.9

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:11 ,

SHITET RENO KANGO 2005 REGJISTRIM 10 MUJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 16:08 ,

RENAULT KANGOO 1.9 PIKAP

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 18:06 ,

SHES RENAULT KANGO 1.5 DCI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 00:21 ,

Shes renault kango 1.5 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:32 ,

Renault gango

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:16 ,

Renault Kango Pikap

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 20:49 ,

Reno kango

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 23:16 ,

Renault kango 1.5 dizell

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 15:29 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 23:30 ,

Shitet ne gjendje perfekte nga zvicrra

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Nën 20:43 ,

Shitet pikapiki

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 01:04 ,

Shes RENAULT KANGOO 1.5 CDI

1 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 10:42 ,

Renault

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 19:19 ,

Renault kangoo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 00:31 ,

Shes renault kango 1.5 dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 16:35 ,

Ushit ushit flm

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 19:48 ,

URGJENT Renault Kangoo 1.9 diesel 900€

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 14:08 ,

Prizren

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Gush 22:25 ,

Shes renault kango 1.5 dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 22:06 ,

Shitet reno kango per pjes 1.9 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 03:28 ,

Shes renault kango 1.5 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 11:42 ,

Me marveshje edhe me ndrrime vetura caddy

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:56 ,

Renault Kangoo 1.5 diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 18:13 ,

Renault kangoo 1.5 diesel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 23:27 ,

Renault kango 1.9 1000€

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 19:37 ,

renault 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 10:05 ,

Blendi

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 14:28 ,

Shitet Renault Kangoo 1.9 dizel 9 muaj regjistrim

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 16:14 ,

Renault Kangoo 1.5dci me klim

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 17:54 ,

Renault Kangoo 1.9 shum i ruajtun me klim

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 22:36 ,

shes reno kango viti 2007 1.9'dizell

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 12:17 ,

shes reno kango 2007 1.9 dizell ngjendje tmir

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 11:24 ,

shes reno kangoo shum ngjendje tmir

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 19:03 ,

Renault

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 16:22 ,

Shes Renault Kangoo 1.5 DCI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 11:38 ,

Renault kango 1.9 dizell

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 14:18 ,

kango

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Nën 22:53 ,

Shes renault Kangoo shum i rujtun

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 22:12 ,

Shes Renault Kangoo 1.5 DCI ME KLIM

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 23:04 ,

Shes Renault Kangoo 1.5 DCI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 13:25 ,

Renault kango 1.9D-99

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Sht 22:11 ,

Renault Kango

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 18:11 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 17:35 ,

Renault Kangoo dizel

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 01:12 ,

Renault 1.9dizel 3muj regj boj ndrim

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 18:59 ,

Shes Renault Kangoo 1.5 DCI

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Kangoo | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione