Gjilan | Makina | Vetura | Škoda | Fabia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Fabia | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:27 ,

Shkoda Fabia

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:04 ,

SKODA FABIA 140.mijkm

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 12:47 ,

Shitet skoda fabia 2012 viti

4 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 13:35 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.6 TDI 2011 ����

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 13:34 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.6 TDI Monte Carlo ����

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:33 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.4 TDI Ambition DSG 2015 ����

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 11:20 ,

Škoda Fabia 1.2 Benzin V.p 2009 Rks Mundsi Ndrimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 18:26 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 13:33 ,

Shitet Skoda Fabia 1.2 Rks 3muj 154 mi km

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 23:10 ,

Škoda Fabia 1.2 TSI

3 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 10:47 ,

Skoda fabia

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 04:37 ,

U shit flm merrjep Skoda Fabia 2016 viti e aksidentuar

3 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 14:30 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:26 ,

Skoda Fabia 1.4 RS 180ps Spezial Edition DSG S2000

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 09:19 ,

Škoda Fabia (Shkoda) 1.0

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Shk 09:35 ,

Shkoda fabia 2017 pronari ipare gjendje te sheklqyeshme

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 00:01 ,

Shkoda fabia,2017 pronari i pare 7200km,7900€

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 01:25 ,

Shitet shkoda fabia pronari i pare 2017 viti

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 11:39 ,

Skoda Fabia

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 09:28 ,

Shitet skoda

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 18:08 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin Vp 2006 Rks 2 muj

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 09:32 ,

SKODA FABIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 19:40 ,

shitet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 22:09 ,

shitet skoda fabia

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 20:30 ,

SHITET SKODA FABIA 2012 MANULA

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 22:14 ,

Kemi pjes Škoda fabia 1.4 Dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 11:55 ,

Skoda fabia 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 18:35 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 14:24 ,

Skoda Fabia

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Korr 17:39 ,

I SHITUR - AUTO SALLON GAGI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:06 ,

Shes ose ndrroj me kombi

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 22:13 ,

Shes ose ndrroj me kombi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 22:30 ,

Shes ose ndrroj me kombi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 12:24 ,

Skoda fabia 1.6TDI 77KW 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 20:07 ,

Ushitttt

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 20:05 ,

Skoda Fabia

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Dhj 11:08 ,

Fabia

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 21:21 ,

Skoda fabia 1.4 benzin

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 10:10 ,

Shes makin

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 15:35 ,

Shes skoda per pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 13:39 ,

Shitet Skoka Fabia 1.6 tdi

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 19:50 ,

Shitet skoda fabia

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 18:43 ,

Skoda 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 07:53 ,

Skoda fabia 1.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 16:46 ,

Shes Skoda Fabia 1.9 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:45 ,

Skoda Fabia 1.6 Tdi viti 2013 ( vetëm 85 mijë km)

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Gush 14:12 ,

Skoda 1.9 Diesel

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 22:39 ,

Shitet Skoda 1.4 dizel 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 14:52 ,

Shitet shkoda fabia 2002 dizell klim centrall

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 20:16 ,

Skod fabia

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Fabia | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione