Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Rapid

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Rapid | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:40 Vetura , Prizren

Shkoda Rapid 1.4 TDI Viti 2015 (RKS)

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:20 Vetura , Gjilan

Skoda rapid

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:30 Vetura , Fushë Kosovë

Shkoda Rapid 1.4 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 10:11 Vetura , Prizren

Shkoda Rapid 1.4 tdi automatic

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 10:00 Vetura , Prizren

Skoda rapid me dogan

9 900 EUR

03 Mar 09:55 Vetura , Prizren

Shkoda rapid sportbec

9 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 14:06 Vetura , Prishtinë

shkoda

9 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 01:22 Vetura , Prishtinë

Škoda Rapid RKS

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Jan 06:53 Vetura , Prizren

Shkoda transporter 1,6

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 18:09 Vetura , Skenderaj

Skoda Rapid 1.6TDI viti 12/2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:07 Vetura , Prishtinë

Skoda rapid 2013 1.6tdi 6500e

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 01:08 Vetura , Pejë

Skoda Rapid

8 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 16:00 Vetura , Prishtinë

Skoda Rapid 2017 1.6 TDI

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Tet 11:11 Vetura , Lipjan

Skoda Rapid 1.9 TDI 2013

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Tet 12:24 Vetura , Gjilan

Skoda rapid

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 10:20 Vetura , Prishtinë

I shitur

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 21:14 Vetura , Lipjan

Skoda Rapid 1.6 TDI 2013

5 990 EUR

16 Korr 12:10 Vetura , Prishtinë

GO - RENT A CAR PRISHTINA

40 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 09:44 Vetura , Ferizaj

Shes Skoda 1.6 Diesel Sapo ardhur 2016 panoram

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 01:37 Vetura , Ferizaj

Skoda rapid 1.4 benzin

7 500 EUR

15 Maj 09:48 Vetura , Ferizaj

Shes Skoda Diesel AUTOMATIK Sapo ardhur 2016

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 06:32 Vetura , Ferizaj

skoda rapid

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 06:32 Vetura , Ferizaj

skoda rapid 1.4 benzin

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 06:32 Vetura , Ferizaj

skoda rapid 1.4 benzin

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 17:04 Vetura , Ferizaj

Shkoda 1.4 benzin

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:19 Vetura , Drenas

shitet škoda 1.2 benzin viti 2014

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:51 Vetura , Ferizaj

SHKODA RAPID 1.6 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 21:59 Vetura , Gjilan

Shitet Skoda Rapid

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 16:16 Vetura , Ferizaj

SHKODA RAPID 1.6 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 18:51 Vetura , Gjilan

Shitet skoda

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 17:37 Vetura , Prizren

Shitet Skoda Rapid 1.2 Benzin 2013 ne gjendje perfekte

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 15:19 Vetura , Besianë

Shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 15:13 Vetura , Vushtrri

Shes skoda rapid

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Tet 08:52 Vetura , Prishtinë

Skoda rapid 2016

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 17:51 Vetura , Therandë

Kerkoj vollan per Škoda Rapid 2013

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 17:11 Vetura , Prishtinë

Skoda rapid

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 03:49 Vetura , Lipjan

Skoda Rapid 1.6 TDI 2013 (1 vit RKS)

6 300 EUR

01 Qer 16:00 Vetura , Lipjan

Rent A Car Narti 045 541 660 /049 444 922

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 23:41 Vetura , Drenas

škoda

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 22:47 Vetura , Drenas

škoda 1.2 benzin rks

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 22:29 Vetura , Drenas

škoda

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 22:25 Vetura , Drenas

škoda 1.2 benzin viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 20:23 Vetura , Drenas

škoda 1.2 benzin viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 19:50 Vetura , Gjilan

SHITET ose ndrrohet

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Mar 18:24 Vetura , Gjilan

Skoda Rapid1.6 tdi viti i prodhimit 2013. Qmimi fiks.

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 11:46 Vetura , Gjilan

Skoda Rapid 1.6 Tdi 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 22:58 Vetura , Gjilan

Shitet shkoda 1.6 tdi 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 15:49 Vetura , Mitrovicë

Shkoda

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 17:39 Vetura , Mitrovicë

Skoda rapid 1.6 TDI dizel

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:00 Vetura , Vushtrri

Skoda rapid

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Rapid | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione