Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Škoda Të gjitha në Kosovë

105 , 13
120 , 7
130 , 1
135 , 3
Citigo , 10
Fabia , 1112
Favorit , 6
Felicia , 151
Forman , 1
Octavia , 1742
Pick-up , 78
Praktik , 104
Rapid , 96
Roomster , 93
Superb , 249
Yeti , 115

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:23
Linku:
Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

Skoda Fabia 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 20:43 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Ferizaj

Shkoda rapid 1.6 dizell me dogan viti 2014

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Pikap Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 Me Dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:28 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Mitrovicë

Skoda octacia 2.0 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA C 1.6TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA CO 1.6 TDI - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:05 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

ŠKODA FABIA

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:04 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

Skoda Octavia 2.0 Tdi 4x4 ����

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prishtinë

ŠKODA SUPERB

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Besianë

SKODA YETI 2.0 TDI BLUMOTION FACELIFT #KM:130.000 VITI 2017

12 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:00 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:57 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

SKODA RAPID 1.6 TDI AUTOMATIK 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

Skoda Rapid

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Besianë

SKODA FABIA 1.2 TSI (benzin) ACTIVE VITI 2013 “E doganuar”

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI RS 184 PS 049 240 777

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Skoda Automatic

11 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:22 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

Shitet Skoda Octavi

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

SKODA RAPID DSG AUTOMATIK 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Fushë Kosovë

Skoda Rapid 1.2TSI RKS 2014

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:34 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

Skoda Octavia 2.0tdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

Skoda Octavia 4x4 Dsg

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:20 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Viti

Shkoda Octavia 1.6 TDI 2017 Manual RKS me 205 mij KM nga CH

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

Skoda Octavia DSG ����

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

Skoda SuperB 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:09 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

Shes shkoda octavia 2.0 autmatik 2015

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prishtinë

SKODA SUPER B 2.0 TDI VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:23 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prishtinë

SKODA SUPER B 2.0 TDI VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:16 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Besianë

SHKODA FABIJA 1.6 TDI VP 2014 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:06 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Vushtrri

Shitet Shkoda Octavia 2.0 Tdi DSG

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:29 Vetura  ·  Škoda  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Skoda Kamiq 1.6 TDI Automatik DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:23 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Besianë

Skoda Fabia 1.4 TDI, 77KW/105ps ,2015

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI DSG ���� Zvicra ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:39 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

SKODA FABIA 2018

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

Škoda Ocktavia DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Prishtinë

Shkoda Praktik 1.4 Tdi Manual Me Klim Viti 2009 Rks 10 muj

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:11 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prishtinë

Shitet Shkoda Fabia 2016

7 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:01 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

Shitet Shkoda Rapid - 2014

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:54 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG 2018 •DRIVE•

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:27 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Prishtinë

Skoda Yeti 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:48 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prishtinë

Shkoda 2014 DSG 2.0 tdi

123 456 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:40 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Fushë Kosovë

SHITET-ŠKODA OCTAVIA 2.0

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:15 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Mitrovicë

Skoda Octavia 1.6 TDI 2014 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione