Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ssangyong

Actyon , 2
Korando , 6
Kyron , 19
MUSSO , 3
REXTON , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Ssangyong | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Korr 11:12 ,

SSANGYONG REXTON

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:46 ,

Ssangyoung Kyron,automatik

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 01:55 ,

I shitur

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 01:01 ,

Ssangyon kyron,automatik

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 13:28 ,

Shitet Urgjent

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 12:36 ,

Shitet Gjipi SangYong 2.0 FullExtra

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 13:58 ,

Shes Rexton 2.7Xdi

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:47 ,

rexton ssangyong

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 16:50 ,

Saangyong acyton

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 13:40 ,

SHITET SSANG YOUNG 2.0 DIESEL AUTOMATIK 1 VIT REGJISTRIM

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Tet 19:23 ,

Xhip Ssangyong KYRON 2.0 xdi

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 12:47 ,

Musso sangyoung 2.5 Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 16:55 ,

Shitet gjipi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Gush 01:25 ,

Ssangyoung

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 11:30 ,

Shitet Ssangyong Kyron 2.0 XDi

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 21:48 ,

Shitet urgjent

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:02 ,

Shitet urgjent

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 17:48 ,

Ssangyong Actyon

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Shk 19:16 ,

Kyron

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 17:27 ,

Shitet Xhipi Rexton Automatik-dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 09:48 ,

Urgjent shitet

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 00:14 ,

Sangyong kyron

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 00:07 ,

Shes ose ndrrim

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 22:30 ,

shitet gjendje perferk 2008 disell 2.7 mercedes

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 13:56 ,

Shes gjipin ne gjendje shum te mir

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 23:09 ,

Shes ose ndrroj SSangyong kyron SUV 2007 4X4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 17:28 ,

sanjung musso 4x4 automatik

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 14:36 ,

SHITET XHIPI 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 11:40 ,

SsangYong Kyron - RKS- URGJENT

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 19:52 ,

Shes Gjipin Ssangyoung 2.7 disel i doganuar 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 09:33 ,

Okazion Rexton

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 09:53 ,

Shes Veturen Gjip

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:25 ,

Ssangyong Korando dizel

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 09:40 ,

Shitet edhe ndrrohet

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 22:58 ,

Saniong musso 2.9 turbo dizell

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:15 ,

Shes gjipin

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 17:34 ,

SsangYong Kyron

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 23:42 ,

Shes Sangyong Korando i ardhun prej Ch

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 15:18 ,

Ssangyong REXTON 2.7 XDI -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 23:17 ,

Shes sangyong korando viti 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 18:05 ,

Ssangyong Kyron 2.0D me motor te Mercedes

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 14:18 ,

Shes Gjipin Sangyoung 2009 2.7 disel 4x4 automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 13:53 ,

Shes Xhipin SsangYoung 2.7 disel automatik 4x4

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 21:36 ,

Ssangyong korando -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 21:49 ,

Shitet Ssangyong 2009 4x4 Full ekstra tabela ch

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 23:27 ,

Ssangyong Kyron 20xdi -RKS

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Ssangyong | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione