Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 13780
Mercedes-Benz , 7010
Audi , 5011
BMW , 3941
Opel , 2844
Peugeot , 1028
Citroën , 930
Renault , 865
Ford , 606
Škoda , 564
Seat , 393
Land Rover , 309
Smart , 296
Jeep , 240
Fiat , 229
Hyundai , 214
Volvo , 208
Nissan , 173
Kia , 131
Toyota , 116
Mitsubishi , 108
Chevrolet , 108
Jaguar , 92
Chrysler , 89
Mazda , 84
MINI , 77
Alfa Romeo , 72
Suzuki , 63
Ssangyong , 55
Porsche , 50
Honda , 45
Dodge , 33
Rover , 27
Saab , 25
Lancia , 15
Acura , 13
Subaru , 10
Isuzu , 9
Cadillac , 9
Daewoo , 9
Dacia , 7
GMC , 7
Lincoln , 6
Infiniti , 6
Corvette , 6
Aixam , 5
Pontiac , 4
MG , 4
Daihatsu , 4
Buick , 3
Zastava , 3
Hummer , 3
Alpina , 3
Lexus , 3
TVR , 2
Maserati , 2
Artega , 2
Tata , 2
Maybach , 2
Lotus , 1
Talbot , 1
Proton , 1
NSU , 1
UAZ , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:37
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:24
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

TIGUAN 2.0TDI 4MOTION HLBMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:08
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:25
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjakovë

VW TOURAN 2.0TDI HLBMT DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:23 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

Shitet Citroen C3, 1.4 Disel

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2014 VW Golf 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2016 BMT

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:07 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320 D automatik

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:01 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Audi A6 Matrix 3x Sline 3.0 TDI Quattro Black/Edition 272ps

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 8

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:00
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 400  ·  Gjakovë

MERCEDES BENZ GLE 400d AMG LINE - CAMERA 360’

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Pejë

MERCEDES E 320 CDI AVANTGARDE RKS FULL OPCIONE

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Pejë

MERCEDES E 300 CDI 3.0 V6 DIESEL RKS 1 VIT AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW CADDY LIFE 2.0 TDI PA DOGAN �������� VITI 12 / 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:47 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

AUDI A4 B8 TDI AUTOMATIK FACELIFT FULL OPTION RKS!!

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Prishtinë

MERCEDES E250 BENZIN VITI 2010 AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:43
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:43 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

��HYBRID+DIZELLAudi 40 TDi A4 Avant . 2020 MODELI FUNDIT

40 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra AUTOMATIK 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

A4 Modeli fundit i posa Regjistrum RKS

35 500 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII AUTOMATIK 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra AUTOMATIK 2016 1,6 CDTI

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 2018 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:42
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Pikap Caddy

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2017 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra AUTOMATIK 2020 DIZEL

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 1.6 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Lipjan

peugeot 308

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 16:40
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Gjakovë

VOLVO V40 D2 2.0D - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:40 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Gjilan

Opel Mokka X 1.4 XFT 4x4

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:33 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi A4 Automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 16:32 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Prishtinë

BMW 318d 2.0 Automatik M-Packet Me Dogan 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:30
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Maserati  ·  Levante  ·  Gjakovë

MASERATI LEVANTE 3.0d * CARBON PACKAGE * * SPORT SUSPENSIO

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:30 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Automatik Quattro 2012 Full Extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 6 2.0 DSG 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:20 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:18 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Prizren

Mercedes - ML270 CDI automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Mercedes c220 Automatik 2014 Rks

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:10 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI AUTOMATIK S-LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 16:09
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 5 PLUS AUTOMATIK 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:05 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

AUDI A4 B8 TDI AUTOMATIK FACELIFT FULL OPTION RKS!!

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

AUDI A4 B8 TDI AUTOMATIK FACELIFT FULL OPTION RKS!!

12 EUR

Sot 15:54 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK S-Line ��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2.0 AUTOMATIK

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:52 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Lipjan

BMW 520d AUTOMATIK Facelift

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7.5 AUTOMATIK Viti 2019 Facelit Join

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Pejë

Volvo

4 555 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 15:52 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:51 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione