Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automatik - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 12037
Mercedes-Benz , 6450
Audi , 4473
BMW , 3485
Opel , 2541
Peugeot , 916
Citroën , 851
Renault , 701
Ford , 510
Škoda , 419
Seat , 306
Smart , 279
Land Rover , 273
Jeep , 211
Fiat , 207
Hyundai , 196
Volvo , 169
Nissan , 150
Kia , 125
Mitsubishi , 104
Chevrolet , 104
Toyota , 96
Chrysler , 85
Mazda , 80
Jaguar , 79
Alfa Romeo , 72
MINI , 66
Suzuki , 53
Ssangyong , 51
Honda , 44
Porsche , 41
Dodge , 34
Rover , 24
Saab , 23
Lancia , 15
Acura , 13
Subaru , 10
Isuzu , 9
Cadillac , 9
Dacia , 7
Daewoo , 7
GMC , 7
Corvette , 6
Hummer , 5
Infiniti , 5
Alpina , 4
Lincoln , 4
Pontiac , 4
Aixam , 4
Daihatsu , 4
Buick , 3
MG , 3
Lexus , 3
TVR , 2
Artega , 2
Tata , 2
Lotus , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Proton , 1
UAZ , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatik Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Sht 10:23
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat Variant

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:35
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:06
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Audia a4 2.7

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI-AUTOMATIK-Quattro 4x4 Viti2013����Zvicra����

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 Rks 10 Muj Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat 500L 1.3 Disel Viti 2014 Automatik Full Extra Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 Hdi Picasso Automatik Viti 2018 Me Dogan +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44 83

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Mokka 1.7 Cdti Viti 2015 Automatik Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Hyundai Ix35 2.0Crdi Viti 2014 Automatik Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 23 D VITI 2012 AUTOMATIK ME DOGAN + 383 44 838 848

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN + 383 44 83

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X3 2.0D Automatik Viti 2010 Rks + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 4.0 Tdi Automatik Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2.0 Tdi Automatik Viti 2015 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 Cdi Automatik Viti 2011 Rks 8 Muj + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Vetura , Mitrovicë

Touran 2.0 Tdi Automatik Dsg,Navi,Acc Senzora

145 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Vetura , Prishtinë

Mercedes B class 180cdi 7G DCT

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:51 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS5 1.6BLUE HDI 120PS VITI 2017 FULL AUTOMATIK

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 09:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLC

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:23 Vetura , Ferizaj

Audi A4

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:55 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

BMW 520 d X-Drive 2016 Automatik Facelift me Dogan t’paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Vetura , Prishtinë

HYBRID+ DiZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 (Facelift) me dogan

33 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:42 Vetura , Viti

Audi Q5 3.0 TDI Automatik Quatro S Line viti 2014 Me Dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Vetura , Viti

Audi SQ5 3.0 TDI 2013 Automatik-Quattro 313 PS me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Mercedes ML 350 CDI 2013 AMG_Line 4Matic me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Audi A6 3.0 TDI S_Line 2014 Automatik-Quattro 272 PS Zvicerr

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2011 Automatik Highline RKS me 5 Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Mercedes C 250 CDI 2013 4Matic Automatik AMG_Line RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Vetura , Prishtinë

A4 Modeli fundit i posa Regjistrum RKS

38 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Audi A6 2.0 TDI Matrix Automatik 2015 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Golf 7 1.4 TSI DSG 2013 Automatik RKS i parë i Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Vetura , Viti

Golf 7 R_Line 1.6 TDI DSG 2016 me Dogan t’paguar nga Zvicrra

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Vetura , Viti

Passat B8 2.0 TDI DSG R_Line 4Motion 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

Audi A4 3.0 TDI Automatik-Quattro 2014 me Dogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

BMW 730 D X-Drive Automatik Luxury 2015 me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 Vetura , Viti

Mercedes Vito 116 2.2 CDI 2011 Automatik me 9 Ulse RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:36 Vetura , Viti

Touareg 3.0 TDI 2015 R_Line Facelift Automatik 4x4 me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI DSG 2017 Alltrack 4Motion 157mij KM me Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatik | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione