Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ssangyong | REXTON

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ssangyong REXTON | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 12:25 Vetura , Drenas

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 18:02 Vetura , Gjakovë

SsangYong Stavic SV 270 CRDi AWD 2008 ��

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 08:34 Vetura , Prizren

Rexton 2.7 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 13:07 Vetura , Prishtinë

SHITET SANGYOUNG REXTON AUTOMATIK +TIPTRONIK VITI 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 09:30 Vetura , Fushë Kosovë

REXTON AUTOMATIK RKS 9 MUJ

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 11:12 Vetura , Prishtinë

SSANGYONG REXTON

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:55 Vetura , Lipjan

I shitur

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 13:25 Vetura , Skenderaj

gjip rexton

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:13 Vetura , Pejë

Shitet gjipi 2.7 dizel

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 13:58 Vetura , Skenderaj

Shes Rexton 2.7Xdi

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:35 Vetura , Lipjan

Shitet Rexton 2.7 dizel

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:47 Vetura , Prizren

rexton ssangyong

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:43 Vetura , Lipjan

Shitet gjip Rexton 2.7 dizel

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 02:43 Vetura , Lipjan

Shitet gjip Rexton 2.7 dizel

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 12:40 Vetura , Deçan

Rexton 2.7 4x4

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:48 Vetura , Pejë

shes ndrroj rexton 2.9 turbo diessel intercoler

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 16:55 Vetura , Shtime

Shitet gjipi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Korr 12:02 Vetura , Mitrovicë

Rexton 270xdi manual 2005 rks i qlajmruar 123mij km

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 21:48 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:02 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:21 Vetura , Prizren

Eheehe

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 14:48 Vetura , Lipjan

Rexton 2.7 cdi dizel 4x4 regjistrim 1 vit 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 13:50 Vetura , Therandë

Shitet xhipu sanyong rextone

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 19:10 Vetura , Gjilan

Rexton 2.7 XDI Motor Mercedesit Me Dogan te serbis

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 01:58 Vetura , Burim

Shitet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 20:13 Vetura , Skenderaj

Rexton

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 15:21 Vetura , Shtime

Shitet Gjipi Rexton

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 21:32 Vetura , Artanë

shitet Rexton okazion

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 17:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Xhipi Rexton Automatik-dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 09:48 Vetura , Prishtinë

Urgjent shitet

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 17:32 Vetura , Kaçanik

REXTON 4X4

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 23:31 Vetura , Prizren

Shes ssagyoung rexton 2.7xdi 4x4 2005 rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 21:45 Vetura , Gjakovë

Shes Ssangyong Rexton RX270 QMIMI ME MARRVESHJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 18:07 Vetura , Gjakovë

Shes Veturen Ssangyong Rexton 270

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:52 Vetura , Mitrovicë

rekston

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 01:17 Vetura , Vushtrri

Shitet Makina Ssangyong REXTON Automatike

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:52 Vetura , Dardanë

Sangyong rexton 2.7 d

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 16:55 Vetura , Ferizaj

Shitet

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 21:53 Vetura , Prishtinë

Rexstone

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Korr 22:30 Vetura , Prizren

shitet gjendje perferk 2008 disell 2.7 mercedes

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:15 Vetura , Prizren

Rexton

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 15:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Rexton 2.7 dizell 4\4 rnks ndrrim i munshem

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 09:08 Vetura , Therandë

Rexton 3.0 naft

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 09:33 Vetura , Prizren

Okazion Rexton

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 09:53 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Gjip

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 21:38 Vetura , Gjakovë

Rexton

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:40 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet edhe ndrrohet

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 19:43 Vetura , Gjilan

Veture

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ssangyong REXTON | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione