Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ssangyong Të gjitha në Kosovë

Actyon , 11
Family , 11
Korando , 19
Kyron , 62
MUSSO , 34
REXTON , 83
Rodius , 11
Tivoli , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ssangyong | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Maj 23:21 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Pejë

Sangyong

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:49 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Drenas

Makina ne Shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 10:20 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Prizren

SHITET XHIPI

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 14:47 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Prishtinë

Ssangyong 2007 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 20:08 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Dardanë

Bej ndrrim me kombi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 06:53 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Dardanë

Bëj ndrrim me kombi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 22:44 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Gjilan

Bëj ndrrim me kombi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 21:20 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Drenas

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 21:18 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Drenas

PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 21:11 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Family  ·  Pejë

Shitet gjipi ne gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:19 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Prishtinë

Ssangyong Jeep Automatike

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 20:19 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Prishtinë

Ssangyong Kyron m200 4x4

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 13:33 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Prishtinë

Ssangyong Kyron m200 4x4

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Shk 20:24 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Klinë

Ssang Yong 2.0Diesel 4x4

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 19:59 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Klinë

Shitet SsangYong 2.0 Diesel 4x4

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 19:54 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Klinë

Shitet Sang Yong 2.0 Diesel

15 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 13:32 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Klinë

Ssangyong 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 23:46 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Pejë

Shitet gjip 4x4

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 03:53 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Dardanë

Shitet Ssangyong Rexton

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 10:27 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Tivoli  ·  Prishtinë

Sangyong -tivoli -1.6 benzin viti 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Nën 18:35 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Artanë

Ssangyong

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 04:47 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Besianë

REXTON 2.7 diesel 140km garantuara RKS

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 17:51 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Skenderaj

Shitet ndrrohet gjypi 1 vit rks

3 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 15:53 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Skenderaj

Shitet ndrrohet gjypi 1 vit rks

3 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 18:35 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Lipjan

Shitet Gjipi

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 12:36 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Family  ·  Viti

Shitje makine Fuoristrade - 500 000 leke

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:57 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Viti

Shitet Gjipi Ssangyoung

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 18:28 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 15:56 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Prishtinë

Jeep Ssangyong 2.0

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 18:42 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Skenderaj

Shes Veturen

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 00:25 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Gjakovë

SsangYong Stavic SV 270 CRDi AWD 2008 ��

2 500 EUR Price Reduced

12 Mar 15:43 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Gjilan

Pjesë për Ssangyoung Korando 2.0 ,xdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 12:36 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Rodius  ·  Prizren

SSangyong Rodiua 2.7 DIESEL 4WD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 12:31 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Rodius  ·  Prizren

Ssangyong 2.7 Turbo disel 4x4

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 19:19 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Prishtinë

Xhip Ssangyong Kyron 2.0 xdi Diesel

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 19:59 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Deçan

Song yong

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 08:34 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Prizren

Rexton 2.7 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 18:01 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Family  ·  Prizren

sang young rextone

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 18:48 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Ferizaj

Ssangyong

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 00:58 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Gjilan

Fadil

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 02:02 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Fushë Kosovë

Shes Ndrroj

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Tet 09:30 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Fushë Kosovë

REXTON AUTOMATIK RKS 9 MUJ

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 20:01 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Ferizaj

Ssangyong

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 20:00 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Ferizaj

Sanngyong

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 11:12 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Prishtinë

SSANGYONG REXTON

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:46 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Gjilan

Ssangyoung Kyron,automatik

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 16:04 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Actyon  ·  Lipjan

SsangYong Actyon

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:55 Vetura  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Lipjan

I shitur

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 10:22 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Burim

Shitet Ssangyoung Musso

1 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 03:29 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Ferizaj

Shitet Ssangyong

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ssangyong | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione