Gjakovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:59 ,

SHITET TOURANI 2,0 DIESEL

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 ,

VW TOURAN 2.0 DSG CROSS

8 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

VW TOURAN 2.0 DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 ,

VW TOURAN 2.0 TDI BMT i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

u shit u shit flm MERREJEP

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 ,

Shitet Taurani 2.0 Tdi Viti 2011 Pa Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 ,

Touran 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:55 ,

Touran 2.0 tdi DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:57 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 16:13 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 00:36 ,

Touran

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 09:58 ,

Shitet touran 2004 ne gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:55 ,

VW Tauran 1.9 2005 dsg

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 17:38 ,

VW Touran 2.0

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:22 ,

Touran

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 18:35 ,

shitet taurani

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:51 ,

VW TOURAN 2.0 DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 10:46 ,

TOURAN 2.0 TDI 6 SHPETSI 7 ULSE KLIM

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 14:23 ,

Beqaj.besjan@outlook.com

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:05 ,

Touran

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 13:56 ,

Touran

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 13:16 ,

touran

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 18:03 ,

8600

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 17:13 ,

Shes touran

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 20:08 ,

Shes toruan

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 20:26 ,

Shes touran

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 17:13 ,

Shes touran

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 11:40 ,

Touran 2.0 TDI 7ulëse

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 16:49 ,

Shitet

4 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 16:26 ,

Shitet tourani VP 2008 2.0 diesel 5 ulse

5 555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 21:58 ,

Tauran 1.9 tdi automatik u shit flm

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 10:19 ,

VW Tauran

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 07:53 ,

U SHIT E GËZOFT PRONARI RI

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 02:24 ,

Touran VP 2008 Rks 2.0 170 gjendje shum te mire

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 17:46 ,

Tauran 2010 Naft 1.9 Targa te Huaja

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Korr 21:35 ,

shes urgjent touran 7 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 13:21 ,

Touran 1.9 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:57 ,

VW Touran dizel

1 111 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:57 ,

VW Touran

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 09:46 ,

Touran 2.0 TDI 5 ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:49 ,

Touran

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 12:59 ,

Touran

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:40 ,

Tauran

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione