Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Zastava | 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Zastava 10 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 00:44 Vetura , Besianë

Gollf

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 15:48 Vetura , Besianë

Imt 539

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 12:47 Vetura , Gjakovë

Shes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 19:20 Vetura , Therandë

Shiten veglat e vjetra cmimi sipas marrveshjes

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 13:33 Vetura , Gjilan

Shitet Nivaa 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 23:02 Vetura , Gjilan

Shes aparat per akullore

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 08:44 Vetura , Artanë

motokorrse

350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 02:49 Vetura , Prishtinë

Skija

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Jan 17:00 Vetura , Kaçanik

Shitet kultivatori

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 17:59 Vetura , Prizren

Shiten tavolina

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 09:56 Vetura , Prishtinë

arme paintball

2 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 09:45 Vetura , Malishevë

shes jeta ose ndrrim

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 19:06 Vetura , Prizren

Shitet kultivatori i ri

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 23:06 Vetura , Artanë

Blej karoseri t naj kerri t vogel

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 12:41 Vetura , Burim

Punojm me Bager-Kamion

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 18:16 Vetura , Vushtrri

Shes Bicikell FOCUS

150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 13:32 Vetura , Fushë Kosovë

Rregullojm kopshte me kultivator ne rajonin e FK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:24 Vetura , Ferizaj

Tomovinkoviq tip top

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Tet 13:53 Vetura , Ferizaj

Prokolic

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 22:54 Vetura , Lipjan

FiQ

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Korr 10:43 Vetura , Lipjan

Urgjent shes Traktorin IMT 539

6 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 17:58 Vetura , Prishtinë

Aparat saldimi (shfajc) urgjend!

130 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zastava 10 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione