Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Zastava Të gjitha në Kosovë

10 , 25
101 , 70
128 , 42
1300 , 6
1500 , 2
750 , 37
850 , 10
AR 55 , 2
Florida , 5
Koral , 14
Koral In , 4
Poly , 7
Skala 55 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Zastava | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Qer 09:56 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Blej vetura rks edhe pa dogan 049424346

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 21:04 Vetura  ·  Zastava  ·  Koral In  ·  Gjilan

Yugo ne shitje

328 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 02:33 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Llada Niva 1.7 benzin RKS i qlajmruar

1 980 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Shk 10:50 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Kastriot

Zastav 750c

5 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Shk 21:01 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shitet Tokë në Rugovë-(Shtupeq i Madh)

5 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
15 Jan 18:58 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Dardanë

zastava 750

2 500 EUR

14 Jan 23:45 Vetura  ·  Zastava  ·  10  ·  Mitrovicë

Shitet rimorkio PROKOLICA E TRAKTORIT

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 23:44 Vetura  ·  Zastava  ·  10  ·  Kastriot

Shitet rimorkio PROKOLICA E TRAKTORIT

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 23:41 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet rimorkio PROKOLICA E TRAKTORIT

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 15:44 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Gjilan

Shitet Zastava 750 (Fiqa) Regjistrim RKS

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Dhj 23:13 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Prishtinë

ZASTAVA RETRO ALBANIA

7 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

30 Sht 13:38 Vetura  ·  Zastava  ·  128  ·  Gjilan

Zastava 128

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 21:15 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Niva Lada 4x4 super gjendje

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 06:18 Vetura  ·  Zastava  ·  850  ·  Mitrovicë

Shes Fiqa zastava per marakli

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 10:59 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet zanatlija - Ne gjendje te pa lakmueshme

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Maj 16:47 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Blej

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 02:11 Vetura  ·  Zastava  ·  10  ·  Pejë

Klim me Nxemje Dhe Ftoje

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Jan 17:16 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Ferizaj

101

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Jan 08:30 Vetura  ·  Zastava  ·  850  ·  Drenas

shes golf 3

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Jan 19:01 Vetura  ·  Zastava  ·  1300  ·  Vushtrri

Shiten Gomat jan te kforit

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 08:58 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Viti

Shitet Iveco 35_10 Turbo Daily 2.5 Dizel viti 1994 Pa Dogane

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 20:25 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shes golfin 2

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 23:58 Vetura  ·  Zastava  ·  1300  ·  Prishtinë

Lada 1.6 benzin plin

700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Tet 22:10 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Gjilan

Shitet Fiqa - Zastava 750 (Gjendje Perfekte)

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Tet 19:12 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Zafir

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 11:44 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Prishtinë

Zastava

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 11:44 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Prishtinë

Zastava

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 00:44 Vetura  ·  Zastava  ·  10  ·  Besianë

Gollf

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 10:27 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Prishtinë

Fiqa

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 06:43 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Prishtinë

Zastava

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 23:49 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Gjilan

Shitet Fiqa - Zastava 750 (Me Regjistrim)

4 800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Sht 22:13 Vetura  ·  Zastava  ·  1500  ·  Prizren

old timer

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 13:11 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Ferizaj

Shitet Zastava 101

600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Korr 19:46 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Gjilan

shitet zastava

12 Qer 23:18 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Gjilan

shitet zastava 101

800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:44 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Lipjan

SHITET 101 OSE NDRROHET TIP TOP 049502009

1 399 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 16:03 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Lipjan

SHITET OSE NDRROHET ME MOTORR

1 400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Pri 09:15 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Lipjan

SHITET NDRROHET ME MOTORR NE GJENDJE TOP

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 23:24 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Lipjan

SHIET NDRROHT ME MOTORR 049502009

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Pri 23:54 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Ferizaj

Zastava 101

800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 00:06 Vetura  ·  Zastava  ·  101  ·  Lipjan

SHITET ZAZTAVA NE SUPER GJENDJE 049502009

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 19:33 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Prizren

Shiten Gomat per fiq te pa perdorura te reja

30 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Jan 15:23 Vetura  ·  Zastava  ·  128  ·  Prizren

merr jep

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 03:49 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

golf 2

450 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Nën 18:28 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Prishtinë

Per feste 28 nontorit

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Nën 18:18 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Gjilan

Shitet Fiqa (Zastava 750) ne gjendje te rregullt

2 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Nën 11:19 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Pejë

boca co2

100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 10:02 Vetura  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

llada

950 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zastava | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione