Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banes me qira - Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qira,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qira Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:04 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Sht 15:02 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3,5
27 Sht 09:57 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa e re 80.37m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Sht 07:52 Banesa , Ferizaj

Ipete banes me qira ne rruge e gjilati te vizjoni

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Sht 20:51 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Sht 10:32 Banesa , Ferizaj

Ipete banes me qira ne rruge sejdi sejdiu

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Sht 10:30 Banesa , Ferizaj

Ipete banes me qira 220

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Sht 23:53 Banesa , Ferizaj

banesa me qera, te VivaFresh e vjeter

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
19 Sht 23:53 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera, 120m2, 1dhom, sallon, banjo, teras e madhe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
19 Sht 23:29 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera, 120m2, 1dhom, sallon, banjo, teras e madhe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
19 Sht 23:29 Banesa , Ferizaj

banes me qera, te VivaFresh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
19 Sht 13:19 Banesa , Ferizaj

Banes me qira 200 euro

220 EUR / muaj

17 Sht 20:21 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Sht 15:59 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me Qira te SN-A Syla

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Sht 10:18 Banesa , Ferizaj

Banes me qira 043 818 070

05 Sht 19:27 Banesa , Ferizaj

banes me qira

Numri i dhomave: 3,5
02 Sht 18:20 Banesa , Ferizaj

Ipete banes me qira te derimi rruga sali ceki

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
31 Gush 12:48 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

29 Gush 08:05 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
26 Gush 23:03 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA 1 DHOM ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
25 Gush 20:48 Banesa , Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

24 Gush 10:08 Banesa , Ferizaj

I pete banesa me qira

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
09 Gush 18:11 Banesa , Ferizaj

Ipet Banesa me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
08 Gush 07:53 Banesa , Ferizaj

Banes me qera per afatt te shkurt edhe te gjat

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Korr 15:58 Banesa , Ferizaj

Banes-shtëpi kati i par

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
20 Qer 22:30 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

Numri i dhomave: 3
15 Qer 02:35 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Qer 12:38 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

Numri i dhomave: 2
14 Qer 04:04 Banesa , Ferizaj

Banes me qira ferizaj

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
09 Qer 13:29 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
30 Maj 09:25 Banesa , Ferizaj

Banes me Qira

Numri i dhomave: 1
30 Maj 08:49 Banesa , Ferizaj

Banes me Qira ������

Numri i dhomave: 1
28 Maj 16:01 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Maj 01:35 Banesa , Ferizaj

Banes me qira ditore ,javore dhe mujore

Numri i dhomave: 1,5
07 Maj 21:26 Banesa , Ferizaj

Banesa me Qera

27 Pri 12:59 Banesa , Ferizaj

Banes

Numri i dhomave: 2
01 Pri 22:36 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 15:53 Banesa , Ferizaj

Ipete banes me qira

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
09 Mar 18:34 Banesa , Ferizaj

Ipete banes me qira

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Shk 17:32 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa Ferizaj

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qira | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione