Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kastrati - Banesa Të gjitha në Kosovë

Prishtinë , 723
Prizren , 19
Pejë , 3
Ferizaj , 2
Burim , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kastrati , kategori Banesa , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kastrati Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 89.5m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 17:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në SHITJE / 1+2 - Velani - 67m²

50 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 18:36 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 2DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #SHITJE Banesë 80m² në lagjen Velania.

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 18:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese komode me qira ne Arberi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 18:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 NË PARKUN E QYTETIT

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 18:34
Linku:
Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banese me qira ne Fushe Kosove te Jumboo

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qira Te Parku 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 18:32
Linku:
Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qera hyrja e shtepise

150 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 18:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 89.5m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 18:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 89.5m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 18:31
Linku:
Banesa  ·  Prishtinë

Banese me qira ne Fushe Kosove te Kastrati

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 18:30
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 18:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 2DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 18:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 NË PARKUN E QYTETIT

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 1+1 NË QENDËR

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 18:26
Linku:
Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesa me qera perball Kastratit, te Jumbo

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 2+1 TE PARKU I QYTETIT

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

146 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 18:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:25
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 18:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në Shitje në Velani

137 620 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 18:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në Shitje në Mati-1

70 356 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qera te Parku Qytetit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:22
Linku:
Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet hyrja e shtepise me qera

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qera lagjen Velania.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 18:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje #banesat 89.94 m2

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 18:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 18:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Gasonjere 1+1 me Qira te Parku i Qytetit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 18:13
Linku:
Banesa  ·  Prishtinë

Banesa moderne me qera ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kastrati | Të gjitha | Banesa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione