Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banes me qira ne tophane - Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qira ne tophane , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qira ne tophane Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Ulpianë 50m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes moderne 90m2 me qira te 4 llullat!DELTA

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 10:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qira per zyre te Muhaxheret !DELTA

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar

Sot 13:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qera te Prishtina e Re

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi te Conadi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:11
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Mat te Super Viva

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qera ne Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qera ne lagje te Spitalit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qera te Prishtina e Re

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 13:10
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

��Banesë me QIRA - 2 dhoma gjumi - Pejton

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Lagjen e Spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Rrugen C

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi te Conadi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes e Sapomobiluar ne Rrugen B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:07 Banesa  ·  Prishtinë

Banes e Sapomobiluar me Qira ne Rrugen B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:07 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa afer rruges C

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:06 Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi te Conadi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira te Parku i Qytetit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Arberi te Komuna

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:06 Banesa  ·  Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira ne Rrugen C

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Duplex me Qira ne Rrugen B

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 13:04 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qera te Prishtina e Re

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira Ditore / Javore ne qendër të Prishtinë

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Banesa  ·  Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira te Sllovenia Sportit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:03 Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Arberi te Komuna

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Duplex me Qira ne Rrugen B

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Rrugen C

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:03 Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:03 Banesa  ·  Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira Afer Shtepise se Pleqve

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Super Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxherve

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile te Xhamia e Llapit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 13:02 Banesa  ·  Prishtinë

Banes Moderne me Qira ne Qender te Extrem Pizza

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Lagje Muhaxherve

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:02 Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Rrugen B Perball Sarajeves

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESE ME QIRA NE EMSHIRE 90m2

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:01 Banesa  ·  Prishtinë

Super Banes me Qira ne Lagjen e Muhaxherve

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:01 Banesa  ·  Prishtinë

Banes Bnaim ose Zyre me Qira ne Bregun e Diellit - 192 M2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Lakrishte

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 13:01 Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Ulpiane te Rexalli

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qira ne tophane | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione