Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Patundshmëri Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:02 Shtëpi , Viti

shiten

Numri i dhomave: 5
Dje 07:52 Tokë/Fusha dhe farma , Viti

Truall per shtepi

19 Sht 23:26 Banesa , Viti

SHITET BANESA NE VITI 107M TE SHKOLLAT E MESME

560 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Sht 10:16 Banesa , Viti

SHITET BANESA NE VITI 107M TE SHKOLLAT E MESME

560 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Sht 22:07 Tokë/Fusha dhe farma , Viti

Tokë per shtepi 40 Ari

11 Sht 00:45 Banesa , Viti

Shitet banesa

600 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Sht 15:30 Tokë/Fusha dhe farma , Viti

Trulli

111 EUR

07 Sht 20:36 Shtëpi , Viti

Shitete

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Sht 07:59 Shtëpi , Viti

shitet

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Sht 09:50 Shtëpi , Viti

Okazion cmimi me i mir ne zone!!!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Gush 19:00 Shtëpi , Viti

Shitet Shtepia 12Ari Oborr

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
31 Gush 18:54 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Shitet Garazhi

800 EUR

30 Gush 00:41 Shtëpi , Viti

Shitet Shtepia 12 Ari Germove

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
28 Gush 01:11 Shtëpi , Viti

Shtepi e Gatshme Ne Viti

24 Gush 23:31 Tokë/Fusha dhe farma , Viti

Shiten 9 ari në qendër të Vitis

123 456 EUR

24 Gush 08:09 Banesa , Viti

Shitet banesa

19 Gush 09:23 Shtëpi , Viti

shiten 2 villa ne dobellde

14 Gush 22:07 Shtëpi , Viti

shitet

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Gush 18:48 Shtëpi , Viti

Shtepi me Lokale

Numri i dhomave: > 10
02 Gush 18:48 Shtëpi , Viti

Shtepi me 4Lokale

31 Korr 23:12 Shtëpi , Viti

Shitet Shtepia e Gatshme Per Banim Viti

Numri i dhomave: 5
31 Korr 15:02 Banesa , Viti

SHËNGJIN , Banesë me qera

28 Korr 14:03 Tokë/Fusha dhe farma , Viti

Kosh amar

28 Korr 00:54 Shtëpi , Viti

Shitet shtepia rruga Hebib Sejdiu

147 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Korr 14:38 Banesa , Viti

Shitet banesa 96m2

Numri i dhomave: 2
25 Korr 17:03 Shtëpi , Viti

SHITET SHTEPIA

Numri i dhomave: 4
21 Korr 16:02 Shtëpi , Viti

Shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
09 Korr 16:53 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dyr te hekrit

250 EUR

08 Korr 19:51 Shtëpi , Viti

shitet shtepia 250m rruga hebib sejdiu

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Korr 20:35 Garazha, kioska dhe baraka , Viti

Dritare plastik

70 EUR

07 Korr 17:02 Banesa , Viti

Banese ne Viti afer stacinonit te autobusave

535 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Korr 00:18 Shtëpi , Viti

shitet toka per villa ne fshatin debellde.

2 EUR

Numri i dhomave: 3,5
03 Korr 15:17 Shtëpi , Viti

Shitje

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Korr 15:16 Shtëpi , Viti

Shitet Shtëpia

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Korr 02:47 Shtëpi , Viti

Shitet shtepia

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Qer 21:44 Shtëpi , Viti

shitet

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
30 Qer 13:00 Shtëpi , Viti

Shitet’’Shtepia 4Ari

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
29 Qer 08:12 Shtëpi , Viti

Shtepi pushimesh ne Vlore

70 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
24 Qer 06:36 Tokë/Fusha dhe farma , Viti

punojm me kopshte

60 EUR

21 Qer 12:22 Dhoma , Viti

Shtrat+Dyshek

15 Qer 10:26 Shtëpi , Viti

LINA-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti 226/17

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
14 Qer 11:42 Shtëpi , Viti

OKAZION ! Banese me qira tek Zoja e Keshillit te Mire

185 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
07 Qer 17:13 Shtëpi , Viti

Shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione