Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

100€ - Shtëpi Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 100€ , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 100€ Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Ofrohet kati i shtëpisë 100m2 me Qira në lagjen Arbëria

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi/Lokal 5+1 me Qira në Dardani

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 18:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Kati i shtëpisë 2+1 me Qira në Arbëri

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

Sot 19:23 Shtëpi  ·  Prishtinë

Kat Shtepise - Sistem Banesor ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 19:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me qera ne Aktash.

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Kat Shtepise - Sistem Banesor ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 19:18 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Fshatin Hajkobillë.

169 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi me Qira ne Pejton per Biznes

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 19:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Kat Shtepie me Qira ne Lagjen e Muhaxherve

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 19:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Kat Shtepie me Qira ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Ofrohet kati i shtëpisë 100m2 me Qira në lagjen Arbëria

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Kati i shtëpisë 2+1 me Qira në Arbëri

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 18:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi/Lokal 5+1 me Qira në Dardani

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 16:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepia ne Bardhosh me 25 ari truall

320 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 10:58 Shtëpi  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia 310m² me lokacion në Arbëri.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 10:46 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Ofrohet shtëpia për #shitje me 2 hyrje, në Taslixhe.

235 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 09:56 Shtëpi  ·  Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Dje 20:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me #qira te rr. Muharrem Fejza.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Hotel për shitje në Ratngen-Gjermani

250 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
18 Pri 04:27 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 398 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Pri 22:40 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 399 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Pri 22:28 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 399 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Pri 22:13 Shtëpi  ·  Prishtinë

NGA PRONARI: SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 398 EUR

Numri i dhomave: 8
17 Pri 22:10 Shtëpi  ·  Prishtinë

NGA PRONARI: SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 399 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Pri 18:50 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 100€ | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 100€ në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 100€ në kategorinë Skuter
  • 100€ në kategorinë Banesa
  • 100€ në kategorinë Makina
  • 100€ në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • 100€ ari në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • 100€ ari në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • 100€ në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • 100€ në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • 100€ në kategorinë Telefona celular

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione