Shpallje për shitjen, blerjen dhe marrjen me qera të villave në gjithë Kosovën

Prishtinë , 225
Pejë , 163
Prizren , 70
Ferizaj , 57
Shtërpcë , 49
Gjilan , 43
Besianë , 21
Gjakovë , 16
Artanë , 14
Shfaqni të gjitha

Blej, shit dhe merr me qera villa dhe vikendica prej drurit në vende turistike të Kosovës dhe jashtë saj. Gjeni vila të mobiluara në Prishtinë, Pejë, Prizren, Ferizaj, Shtërpcë dhe vende tjera turistike si Prevallë, Ulqin, Brezovicë, Reqan, Boge dhe gjithë Kosovën. Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, lokacionit dhe veçorive të tjera për të gjetur vilën ideale që iu përshtatet nevojave tuaja.

Dje 15:17 ,

Ville druri

72 000 EUR

Dje 15:00 ,

Ville druri

72 000 EUR

24 Tet 07:26 ,

Villa me qera

23 Tet 07:44 ,

Rugove

15 EUR / ditë

Keni planifikuar t'i kaloni vikendet apo pushimet në vende malore? Shikoni shpalljet për villa dhe vikendica prej drurit dhe gjeni villat ideale me çmimet më të arsyeshme në treg në mesin e qindra shpalljeve për villa në MerrJep.com.

Vila në shitje dhe me qera në MerrJep.com

Gjej villa në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni vila në shitje dhe me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën. Kërkoni vila në mesin e qindra shpalljeve në vende turistike e malore si Prevallë, Ulqin, Brezovicë, Reqan, Boge dhe qytete si Prishtinë, Prizren, Pejë, Ferizaj, Shtërpcë dhe gjithë Kosovën.

Për të gjetur më lehtë villën në lokacionin tuaj të preferuar filtroni shpalljet në bazë të çmimit, lokacionit dhe veçorive të tjera për të gjetur villën ideale për ju dhe familjen tuaj.

Blej dhe shit villa në MerrJep.com

Gjeni villën ideale në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe marrje me qera të villave dhe vikendicave prej druri dhe zgjedh lokacionin dhe modelin e preferuar të villës në mesin e mijëra shpaljeve për villa në shitje dhe me qera në MerrJep.com. Blej dhe merr me qera villa në vende turistike dhe malore si Ulqin, Boge, Brezovice, Prevallë dhe qytete tjera të Kosovës.

Ndërsa nëse keni villa apo vikendica për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistroni shpallje falas për të shitur villën tuaj. Sigurohuni që të plotësoni formularin e regjistrimit duke përfshirë numrin e dhomave, sipërfaqen, lokacionin e villës që dëshironi të shisni.

Për të tërhequr më shumë blerës potencial, fotografoni villën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Sigurohuni që fotografitë të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet villën tuaj
Në fillim