Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw golf 6 2.0 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw golf 6 2.0 , kategori , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw golf 6 2.0 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

GOLF 7.5 FACELIFT HIGHLINE MATRIX 2018

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne per Seat golf 5

120 EUR Price Reduced

Sot 13:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

2 Lug bageri 9t

400 EUR

Sot 12:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Felne 16 Golf 5-6

160 EUR

Sot 12:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Spirale audi a6

90 EUR Price Reduced

Sot 12:07 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

Tavolin me 4 Kariga

90 EUR

Sot 12:07 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Monster Rider Shimano

250 EUR

Sot 12:01 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Pejë

600 Artikuj te rri Bizhuteri 200€

200 EUR

Sot 12:00 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

100 Komplete Zhileta 150€

Sot 12:00 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Pejë

Amorziterat ne shitje me shumic

100 EUR

Sot 11:59 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kenwood , Usb , Bluetouth , Cd , Aux

55 EUR

Sot 11:58 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

3 Shtreter Druri 90€

90 EUR

Sot 11:57 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Pejë

4 Shisha 100€

100 EUR

Sot 11:55 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Sharp  ·  Pejë

TV SHARP

60 EUR Price Reduced

Sot 11:55 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

TV HYNDAI

80 EUR

Sot 11:55 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Pejë

Lluster 15€

15 EUR

Sot 11:54 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Shkalla Aluminit te ardhura nga ����

135 EUR

Sot 11:53 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Pejë

Fiat Panda 1.2 Benxin viti 2003 Pa dogan

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:53 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Braniku per Renaul Clio

20 EUR

Sot 11:47 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Pejë

Iphone XsMax 64 GB

140 EUR

Sot 11:47 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel vp 2003 RKS I CLAJMRUAR

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000 ME KLIM

225 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Ghost  ·  Pejë

Biciklet

40 EUR

Sot 11:43 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Parfum Origjinal

35 EUR Price Reduced

Sot 11:42 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Pikap Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 Me Dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

VW GOLF 7 GTD

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Mask Passat b8

40 EUR

Dje 23:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 15 FORD

80 EUR

Dje 20:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 3 1.9 sdi RKS I CLAJMRUAR

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw golf 6 2.0 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione