Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Butrinti - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Butrinti , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Butrinti Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NE ARBËRI(DRAGODAN)

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 3+1 NE ARBËRI(DRAGODAN)

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:58
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

BANESË 1+1 NE ARBËRI(DRAGODAN)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 131m² me #QIRA në Dragodan.

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 17:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet ne Shitje Banesa Moderne 140.5m2 Dragodan DREAM HOME

215 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 17:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë - Penthouse 180m² + 80m² në SHITJE në Dragodan.

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 17:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 75m² me QIRA në Dragodan.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:33 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

PentHous me Qira per Zyre ne Arberi

1 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 17:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 85m2 me #QIRA në Dragodan.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 17:09
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 80m² me QIRA në Dragodan.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 16:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë në shitje në Arbëri 140m2

215 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 16:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Arbëri 93m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Butrinti | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione