Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Trull ne korille - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Trull ne korille , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Trull ne korille Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 01:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trull ne lagjen Arbane

1 EUR

14 Pri 16:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

4 Ari Trull

14 Pri 16:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

4 Ari Trull

14 Pri 13:22 Të tjera  ·  Prizren

Trull ne shitje

09 Mar 17:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shiten 35 ari trull

11 Jan 15:39 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Toka, plac, trull në arbanë

10 EUR Price Reduced

22 Dhj 09:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shiten 3 ari

45 000 EUR

29 Sht 13:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trulli

25 Sht 11:11 Shtëpi  ·  Prizren

Shitet shtepia

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Sht 09:55 Shtëpi  ·  Prizren

Shitet shtepi ne prizren

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Qer 17:25 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepia ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
30 Korr 11:22 Shtëpi  ·  Prizren

Shitet shpia me 4 banesa ka100.kf tusuz prizren

38 000 EUR

08 Korr 19:47 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trull

05 Pri 12:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shes trull ne dardania 2

7 500 EUR

20 Shk 17:51 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

trull

20 Shk 17:51 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

trull

23 Korr 23:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trull ne shitje

30 Maj 14:11 Shtëpi  ·  Prizren

Shitet shtepia te shadervani!!!

Numri i dhomave: > 10
11 Pri 10:02 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shiken 4ari trull

30 Jan 12:24 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi 206 m2 ne Prizren

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Maj 14:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Kerkoj tok trull parcel

1 EUR

28 Pri 21:41 Shtëpi  ·  Prizren

Prodaje se kuca u samom centru Prizerena (Shaderva

Numri i dhomave: > 10
28 Dhj 18:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shes token

22 Dhj 12:19 Shtëpi  ·  Prizren

vendbanim

21 Tet 11:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trull

8 000 EUR

15 Gush 21:38 Shtëpi  ·  Prizren

2 shtèpia me 7 ari trull

Numri i dhomave: > 10
18 Dhj 00:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shite Trulli rruga Dermish Asllani

190 000 EUR

23 Tet 13:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trull

03 Pri 13:59 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

URGJENT SHITET 16 ari trull

6 500 EUR

26 Korr 18:34 Shtëpi  ·  Prizren

shiten dy shtepi me 6ari e 37m trull

Numri i dhomave: 4
19 Qer 22:00 Shtëpi  ·  Prizren

Shtëpi e bukur ne prizren

Numri i dhomave: 5
12 Maj 22:46 Shtëpi  ·  Prizren

urgjent shes token

Numri i dhomave: 4
02 Pri 11:18 Shtëpi  ·  Prizren

shtepi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
20 Jan 18:47 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Jan 23:54 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Tet 17:19 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

trualli ne shitje

26 000 EUR

10 Tet 17:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

trualli ne shitje

26 000 EUR

25 Gush 17:32 Të tjera  ·  Prizren

Lokal

17 Korr 18:02 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shtepi sebashku me trull ne Prizren

12 Korr 18:29 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Prizren

BMW X6 -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 16:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Trull

6 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Trull ne korille | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione