Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi ne shitje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi ne shitje , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi ne shitje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 10:56 Shtëpi  ·  Prizren

Shitet Lokali me shtepi ne shadervan Prizren

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
23 Maj 15:31 Shtëpi  ·  Prizren

SHITET SHTEPIA ORTAKOLL ABI CENTER

310 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Maj 10:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

TOKA - LAGJIA - MBI - HOQAMAHALL

4 000 EUR

23 Maj 07:43 Shtëpi  ·  Prizren

Shtëpi 400m2 Banimi me lokali

430 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
23 Maj 01:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

SHITET PLLACI URGJENT-SRECK

8 500 EUR Price Reduced

22 Maj 21:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

flm merrjep u shit 1450 €

1 750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 18:25 Banesa  ·  Prizren

Shitet banesa extra me mobilje afer qendres se regjistrimit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Maj 16:00 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi se bashku me 2 furrë..

260 000 EUR

Numri i dhomave: 8
19 Maj 16:51 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shitet pllaci ne Dardania 2

17 Maj 15:39 Shtëpi  ·  Prizren

Plane, projekte per shtepi moderne

Numri i dhomave: 3
16 Maj 21:39 Shtëpi  ·  Prizren

Basri

15 Maj 13:36 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Aparata kunder lagshtisë vllag myk ME QIRA

1 EUR

13 Maj 15:04 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi-vikendice ne Sreck-Reqan

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Maj 12:52 Banesa  ·  Prizren

Shtepi me qera ne Durres (Gjiri i Lalezit. San Pietro

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
07 Maj 12:25 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
05 Maj 12:46 Shtëpi  ·  Prizren

Parcella per shtëpi individuale, Prizren Panteli

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
05 Maj 12:46 Shtëpi  ·  Prizren

Shitet parcella me leje ndertimore per shtepi ne Shadrvan

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
05 Maj 12:44 Shtëpi  ·  Prizren

Parcella per shtëpi individuale, Prizren qender

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
27 Pri 08:35 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi private Tale 950m nga deti

90 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2,5
23 Pri 15:11 Shtëpi  ·  Prizren

Kerkoj te blej shtepi ne Prizren qender

1 EUR

18 Pri 15:03 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Prizren

Moler kastrioti

05 Pri 09:52 Shtëpi  ·  Prizren

Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Numri i dhomave: 4
02 Pri 13:25 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi Villa

Numri i dhomave: > 10
02 Pri 12:37 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi Vill

Numri i dhomave: > 10
31 Mar 12:27 Punë  ·  Të tjera  ·  Prizren

Ndertim te shtepive dhe objektev

30 Mar 10:17 Shtëpi  ·  Prizren

Shtepi ne qeder te Prizrenit

Numri i dhomave: 5
27 Mar 16:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prizren

Lëshohet me Qira �� Shtëpi 4+1 me oborr nga Data 15.04.2024

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
24 Mar 13:28 Shtëpi  ·  Prizren

Leshoj Shtepi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi ne shitje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione