Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Vegla | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:06 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Einhell Mixer 1600w (e paperdorur)

120 EUR

26 Maj 08:03 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Makine per Qepje - FULL AUTOMATIKE

450 EUR

24 Maj 11:35 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shitet Aparati per rroje BRAUN

60 EUR

24 Maj 00:20 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

sharr

65 EUR

22 Maj 02:50 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Punojm dyer.gilindera.shkalle.mbuloja.etj

18 Maj 23:48 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Maqina per vllag e myk

1 EUR

16 Maj 13:39 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Roland UV Printer LEF-20

8 000 EUR

16 Maj 12:08 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shitet

100 EUR

15 Maj 23:57 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Autolarje 180 bar

200 EUR

15 Maj 17:40 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Nxemje qendrore me plin

15 Maj 01:12 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Makina dritare te plastikes

12 Maj 10:20 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Motorr sharre elektrike

50 EUR

12 Maj 08:13 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Vegla Pune

11 Maj 22:28 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

sharr

65 EUR

10 Maj 09:44 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Papuqe zhabic

650 EUR Price Reduced

07 Maj 10:40 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Aku dhe Brusalic me bateri

150 EUR

06 Maj 08:29 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Aporat 300 Ampera

120 EUR Price Reduced

05 Maj 01:34 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

meter

60 EUR

04 Maj 03:24 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Skele 4 Rama me drrasa me gilindera

320 EUR

20 Pri 12:01 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shitet

180 EUR

19 Pri 10:59 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Gjenerator

36 EUR

17 Pri 03:07 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Aparat saldimi CO2

16 Pri 13:47 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shubler dhe matés

30 EUR

13 Pri 15:06 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shporet

80 EUR

09 Pri 08:36 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shitet

320 EUR

05 Pri 12:00 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Gjenerator (Agregat )

120 EUR

03 Pri 18:46 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shes Mjete

440 EUR

01 Pri 16:40 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shes Shrafa qmim i volitshem

100 EUR

01 Pri 16:40 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shes Vegla

450 EUR

01 Pri 16:37 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shes Laser

340 EUR

28 Mar 14:36 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Makina per shpuarje betoni dhe hekuri

1 EUR

28 Mar 08:42 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Plasma Hypertherm Powermax 45XP

2 450 EUR

27 Mar 15:02 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Maqine e qepjes industriale

70 EUR Price Reduced

26 Mar 18:46 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Kositse bari husqvarna

100 EUR Price Reduced

24 Mar 13:40 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Laser

23 Mar 18:36 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Shes Mjete te ardhura nga Gjermoni

20 Mar 14:49 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Qader per teras (ballkon)

1 EUR

17 Mar 17:35 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Okfarium

70 EUR

16 Mar 20:35 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Hillta HIKOKI origjinal .

12 Mar 13:07 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Bartse malli

50 EUR

10 Mar 19:04 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Sharr still 29 punon mir

70 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione