Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Antikë dhe Art Të gjitha në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Viti , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 10:30 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktura

111 EUR

22 Sht 10:30 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktura

111 EUR

20 Gush 08:24 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktura ne shitje

55 EUR

27 Maj 00:13 Antikë dhe Art  ·  Viti

Traj antik

22 Tet 13:54 Antikë dhe Art  ·  Viti

Shiten

22 Tet 13:42 Antikë dhe Art  ·  Viti

Shiten

28 Korr 18:40 Antikë dhe Art  ·  Viti

PIKTURA ORIGJINALE - Me porosia

22 Korr 15:14 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktur

100 EUR

16 Korr 21:17 Antikë dhe Art  ·  Viti

PIKTURA SIPAS PORORISË SË KLIENTIT

06 Qer 16:22 Antikë dhe Art  ·  Viti

PIKTURA ME POROSIA SIPAS DESHIRES

17 Maj 15:32 Antikë dhe Art  ·  Viti

Lluster antik bakri

25 EUR Price Reduced

07 Pri 19:48 Antikë dhe Art  ·  Viti

Rama te vjeter

10 EUR

18 Nën 12:51 Antikë dhe Art  ·  Viti

Rama per foto te vjeter

5 EUR

19 Tet 20:13 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktur

90 EUR

17 Tet 13:48 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktur

90 EUR

16 Tet 15:09 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktur

90 EUR

14 Tet 15:46 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktur

90 EUR

13 Tet 18:07 Antikë dhe Art  ·  Viti

Piktur

100 EUR

28 Sht 09:32 Antikë dhe Art  ·  Viti

Shitet piktura

100 EUR

04 Pri 04:39 Antikë dhe Art  ·  Viti

Hambar

28 Nën 20:04 Antikë dhe Art  ·  Viti

Kamina per nxemje qendrore

1 900 EUR

14 Nën 19:17 Antikë dhe Art  ·  Viti

Art Nga Druri

10 EUR

10 Tet 18:59 Antikë dhe Art  ·  Viti

Vazo Dekorative

40 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione