Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:17 Mobilje për kuzhinë , Viti

Kuzhina

300 EUR

Dje 13:14 Të tjera , Viti

Kamin

150 EUR

Dje 12:53 Tryeza dhe Karrige , Viti

Tavoline

80 EUR

Dje 02:43 Rafte të ndryshme , Viti

Shitet komoda

03 Qer 07:41 Mobilje për kuzhinë , Viti

Karrige

50 EUR Price Reduced

02 Qer 21:40 Tryeza dhe Karrige , Viti

Set per terase /metal

1 EUR

02 Qer 21:34 Tryeza dhe Karrige , Viti

Set 2 + 2 1+1

1 EUR

02 Qer 21:32 Tryeza dhe Karrige , Viti

Separe per kopshte nga metali

1 EUR

02 Qer 21:32 Tryeza dhe Karrige , Viti

Sete prej metale modeli ri

1 EUR

02 Qer 21:27 Tryeza dhe Karrige , Viti

Set per kopsht 2 + 2 1 + 1

1 EUR

30 Maj 15:49 Lule dhe bimë , Viti

Lule artificiale (2.30cm) gjatesi

180 EUR

29 Maj 17:59 Mobilje salloni , Viti

Mobile salloni

280 EUR

28 Maj 18:01 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Viti

Shitet dera e hymjes

300 EUR

28 Maj 18:01 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Viti

Shitet dera e hymjes

150 EUR Price Reduced

28 Maj 16:28 Mobilje salloni , Viti

Ulese- mobile

270 EUR

28 Maj 16:11 Mobilje salloni , Viti

Ulse-Mobile

340 EUR

28 Maj 16:11 Rafte të ndryshme , Viti

Tavolin salloni

60 EUR

28 Maj 16:00 Mobilje salloni , Viti

Kauq

200 EUR

28 Maj 16:00 Mobilje salloni , Viti

Kauq

200 EUR

28 Maj 15:52 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Viti

ÇMIM I LIRR!!!

27 Maj 17:56 Mobilje salloni , Viti

Ulese - mobile

290 EUR

19 Maj 15:27 Mobilje salloni , Viti

kauq

200 EUR

15 Maj 23:51 Lule dhe bimë , Viti

Lule artificiale (2.30cm)

180 EUR

14 Maj 16:15 Tryeza dhe Karrige , Viti

Shitet tavolina e perdorun

35 EUR

12 Maj 22:10 Të tjera , Viti

Shkalle zvicrrane

1 EUR

09 Maj 09:50 Tryeza dhe Karrige , Viti

Ulse per. Terase nga vhmetal

1 EUR

09 Maj 07:57 Të tjera , Viti

Komoda per frizere

80 EUR Price Reduced

01 Maj 11:37 Derë/Dritare dhe Ndriqim , Viti

Dyer per Oborr

420 EUR

28 Pri 11:40 Mobilje salloni , Viti

Tavoline

50 EUR

26 Pri 22:22 Mobilje për dhoma gjumi , Viti

Kreveti

26 Pri 21:56 Lule dhe bimë , Viti

Shitet Lule Fikus

80 EUR

26 Pri 14:35 Tryeza dhe Karrige , Viti

Tavolin e bukes

23 Pri 15:20 Të tjera , Viti

Laminat

100 EUR

10 Pri 22:28 Tryeza dhe Karrige , Viti

Karrige

350 EUR

10 Pri 11:14 Tryeza dhe Karrige , Viti

karrikat me gjith tavolina

07 Pri 22:50 Tryeza dhe Karrige , Viti

Tavolin buke

120 EUR

03 Pri 09:10 Të tjera , Viti

sete prej metali �� per kopsht

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione