Mobilje dhe dekorime për shtëpi në shitje


Të gjitha llojet e mobiljeve dhe aksesorëve të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej tavolina pune, mobilje, dritare dhe dyer, shtreter, piktura dhe shumë paisje tjera për enterier të shtëpisë suaj me çmimet dhe ofertat më të mira në MerrJep.com. Përdor filtrat për kërkim për të gjetur më shpejt dhe lehtë pjesën e enterierit që kërkoniDje 23:06 ,

Dollap

270 EUR

Dje 22:09 ,

Orman

220 EUR

Dje 18:44 ,

inventar

3 EUR

Dje 18:42 ,

inventar

4 EUR


Dëshironi ta renovoni shtëpinë, banesën apo zyren tuaj? Të gjitha orendit që ju duhen i gjeni me çmime shumë të volitshme në MerrJep.com. Gjej gjithçka që të duhet për të dekoruar shtëpinë, banesën apo zyren tuaj me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Gjej mobilje dhe dekorime në gjithë Kosovën


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj. Gjej të gjitha llojet e mobiljeve dhe dekorimeve si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe shumë të tjera dhe blej mobiljet apo dekorimet që i përshtaten ambientit tuaj shtëpiak.


Blej dhe shit mobilje dhe dekorime online në MerrJep.com


Gjeni mobilje dhe dekorime në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje të mobiljeve dhe dekorimeve të ndryshme për shtëpinë tuaj si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe të tjera në MerrJep.com.


Nëse keni mobilje apo dekorime për shtëpi për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për secilën prej tyre. Sigurohu që të ngarkoni fotografi me kualitet të lartë në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të mobiljeve dhe dekorimeve tek blerësit potencial.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione