Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje dhe dekorime për shtëpi në shitje

Të gjitha llojet e mobiljeve dhe aksesorëve të ri dhe të përdorur në shitje.


Gjeni tavolina pune, mobilje, dritare dhe dyer, shtretër, piktura dhe shumë paisje tjera për enterier të shtëpisë suaj me çmimet dhe ofertat më të mira në MerrJep.com.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejt dhe lehtë pjesën e enterierit që kërkoni

Dje 23:24 Të tjera  ·  Gjakovë

Shitet

150 EUR

Dje 22:47 Të tjera  ·  Gjakovë

Veshje kombëtare

Dje 20:58 Të tjera  ·  Gjilan

Banak - tavoline ne shitje

200 EUR

Dje 20:12 Të tjera  ·  Prizren

Tepiha 2 copa 2 x1.5 m 15 euro copa

30 EUR

Dje 20:10 Të tjera  ·  Prizren

Varse per para dhom

30 EUR

Dje 20:10 Të tjera  ·  Prizren

Tablla per argjendari apo per serem

40 EUR

Dje 18:34 Të tjera  ·  Prishtinë

Moler

1 EUR

Dje 15:50 Të tjera  ·  Prishtinë

Aparat i kafes

30 EUR Price Reduced

Dje 13:42 Të tjera  ·  Besianë

Drrasa Bungu

Dje 12:20 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 12:20 Të tjera  ·  Ferizaj

Roleta rollne

15 EUR

Dje 12:19 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Aparata kunder lageshtisë me qira✔️☎️

1 EUR

Dje 12:13 Të tjera  ·  Prishtinë

ulse kendi

200 EUR

Dje 10:26 Të tjera  ·  Gjakovë

Kreveta nga druri +38349375063

80 EUR

Dje 10:25 Të tjera  ·  Deçan

Kreveta nga druri +38349375063

80 EUR

Dje 09:03 Të tjera  ·  Gjakovë

Kauqa 3x3sh dhe 1x2sh

160 EUR Price Reduced

Dje 00:44 Të tjera  ·  Mitrovicë

Shitet

Dje 00:34 Të tjera  ·  Mitrovicë

Shiten

19 Pri 21:06 Të tjera  ·  Mitrovicë

Shiten

19 Pri 18:24 Të tjera  ·  Prishtinë

Iverica Rama metalit

1 EUR

19 Pri 16:15 Të tjera  ·  Shtime

Kreveta nga druri +38349375063

19 Pri 12:32 Të tjera  ·  Gjilan

Ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:32 Të tjera  ·  Malishevë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:32 Të tjera  ·  Klinë

Ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:32 Të tjera  ·  Mitrovicë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:32 Të tjera  ·  Malishevë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:31 Të tjera  ·  Ferizaj

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:31 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:31 Të tjera  ·  Skenderaj

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:31 Të tjera  ·  Drenas

Ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:30 Të tjera  ·  Kastriot

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:29 Të tjera  ·  Besianë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:28 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:20 Të tjera  ·  Leposaviq

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

19 Pri 12:09 Të tjera  ·  Zubin Potok

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

19 Pri 12:08 Të tjera  ·  Gjakovë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:08 Të tjera  ·  Besianë

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

19 Pri 12:07 Të tjera  ·  Mitrovicë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:07 Të tjera  ·  Lipjan

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

19 Pri 12:06 Të tjera  ·  Kastriot

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:05 Të tjera  ·  Gjilan

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:04 Të tjera  ·  Pejë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:04 Të tjera  ·  Zveçan

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

19 Pri 12:03 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:03 Të tjera  ·  Drenas

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 12:00 Të tjera  ·  Klinë

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

550 EUR

19 Pri 11:59 Të tjera  ·  Malishevë

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

19 Pri 11:59 Të tjera  ·  Vushtrri

Ormana me porosi +38349488343

150 EUR

Dëshironi ta rinovoni shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj? Të gjitha orenditë që ju duhen i gjeni me çmime shumë të volitshme në MerrJep.com. Gjej gjithçka që të duhet për të dekoruar shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Gjeni mobilje dhe dekorime në gjithë Kosovën


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjeni të gjitha llojet e mobiljeve dhe dekorimeve si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe shumë të tjera dhe blej mobiljet apo dekorimet që i përshtaten ambientit tuaj shtëpiak.


Bli dhe shit mobilje dhe dekorime online në MerrJep.com


Gjeni mobilje dhe dekorime në tregun më të madh për tregti online në Kosovë.


Shiko shpalljet për shitje të mobiljeve dhe dekorimeve të ndryshme për shtëpinë tuaj si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe të tjera në MerrJep.com.


Nëse keni mobilje apo dekorime për shtëpi për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për secilën prej tyre.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi me kualitet të lartë në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të mobiljeve dhe dekorimeve tek blerësit potencial.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione