Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje dhe dekorime për shtëpi në shitje

Të gjitha llojet e mobiljeve dhe aksesorëve të ri dhe të përdorur në shitje.


Gjeni tavolina pune, mobilje, dritare dhe dyer, shtretër, piktura dhe shumë paisje tjera për enterier të shtëpisë suaj me çmimet dhe ofertat më të mira në MerrJep.com.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejt dhe lehtë pjesën e enterierit që kërkoni

28 Nën 23:49 Të tjera , Artanë

Kreveta nga druri +38349375063

27 Nën 22:18 Të tjera , Malishevë

Kreveta nga druri +38349375063

80 EUR

15 Nën 09:47 Të tjera , Klinë

Kreveta pa dyshek 60€ +38349375063

80 EUR

10 Tet 15:34 Të tjera , Fushë Kosovë

Inventar

10 Tet 04:22 Të tjera , Fushë Kosovë

Inventar

06 Tet 12:00 Të tjera , Prishtinë

Kreveta nga druri +38349200094

80 EUR

10 Gush 17:43 Të tjera , Gjilan

Sofa ne Shitje

200 EUR

24 Qer 16:25 Të tjera , Prishtinë

Kopshtari

1 EUR

13 Qer 20:18 Të tjera , Fushë Kosovë

Kopshtaria BAU Garden & Green Services

1 EUR

12 Qer 18:49 Të tjera , Prishtinë

Kopshtar BAU Garden & Green Services

1 EUR

28 Maj 15:45 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

28 Maj 14:44 Të tjera , Ferizaj

Elisa Mob

24 Maj 07:37 Të tjera , Prishtinë

Kopshtar

4 EUR

18 Maj 01:11 Të tjera , Prishtinë

Kopshtari

1 EUR

13 Maj 07:11 Të tjera , Prishtinë

Kopahtari

10 Maj 02:11 Të tjera , Prishtinë

Kopshtari

1 EUR

03 Maj 12:32 Të tjera , Gjilan

Kauqe

250 EUR

18 Pri 13:53 Të tjera , Prishtinë

Xhama dhe dyer xhami!

1 EUR

07 Pri 14:25 Të tjera , Prizren

Inventari komplet HOTEL ABI

40 000 EUR

24 Jan 09:20 Të tjera , Prishtinë

LIKUIDIM I PAJISJEVE

17 Jan 23:54 Të tjera , Mitrovicë

Dyer te mbrendshme te prodhuara

230 EUR

09 Jan 15:58 Të tjera , Prizren

kalldaja

888 EUR

24 Nën 23:16 Të tjera , Vushtrri

Moler

1 EUR

19 Nën 01:31 Të tjera , Prishtinë

Shes Inventarin për Studio Bukurie

19 Nën 01:31 Të tjera , Prishtinë

Shes Inventarin për Studio Bukurie

22 Tet 12:41 Të tjera , Prizren

Shes inventare per Frizer

1 800 EUR

13 Qer 18:28 Të tjera , Klinë

Kreveta pa dyshek 45€me dysheka 65€ 049856529

45 EUR

14 Mar 23:23 Të tjera , Ferizaj

Shitet inventari

28 Shk 19:58 Të tjera , Prishtinë

Tavoline per make up.

300 EUR

21 Shk 00:19 Të tjera , Prizren

Bejm riparim e kuzhinave

25 EUR

25 Nën 21:15 Të tjera , Vushtrri

Gilindera alumini

1 EUR

28 Tet 17:25 Të tjera , Prishtinë

Shiten raftat

08 Sht 08:37 Të tjera , Prishtinë

Varëse për rroba

29 EUR Price Reduced

13 Gush 13:48 Të tjera , Prishtinë

Shitet inventari

30 Qer 22:08 Të tjera , Pejë

SHITET

Dëshironi ta rinovoni shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj? Të gjitha orenditë që ju duhen i gjeni me çmime shumë të volitshme në MerrJep.com. Gjej gjithçka që të duhet për të dekoruar shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Gjeni mobilje dhe dekorime në gjithë Kosovën


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjeni të gjitha llojet e mobiljeve dhe dekorimeve si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe shumë të tjera dhe blej mobiljet apo dekorimet që i përshtaten ambientit tuaj shtëpiak.


Bli dhe shit mobilje dhe dekorime online në MerrJep.com


Gjeni mobilje dhe dekorime në tregun më të madh për tregti online në Kosovë.


Shiko shpalljet për shitje të mobiljeve dhe dekorimeve të ndryshme për shtëpinë tuaj si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe të tjera në MerrJep.com.


Nëse keni mobilje apo dekorime për shtëpi për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për secilën prej tyre.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi me kualitet të lartë në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të mobiljeve dhe dekorimeve tek blerësit potencial.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione