Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje dhe dekorime për shtëpi në shitje

Të gjitha llojet e mobiljeve dhe aksesorëve të ri dhe të përdorur në shitje.


Gjeni tavolina pune, mobilje, dritare dhe dyer, shtretër, piktura dhe shumë paisje tjera për enterier të shtëpisë suaj me çmimet dhe ofertat më të mira në MerrJep.com.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejt dhe lehtë pjesën e enterierit që kërkoni

Sot 20:02 Të tjera , Prishtinë

Tavolina per zyre

350 EUR

Sot 18:27 Të tjera , Drenas

Shiten xhamat

Sot 17:53 Të tjera , Ferizaj

Shitet kulmi

Sot 17:48 Të tjera , Prishtinë

Shitet Dollapi per libra

70 EUR

Sot 17:48 Të tjera , Ferizaj

Gilindera

Sot 15:42 Të tjera , Prishtinë

shankeric verore

1 EUR

Sot 15:39 Të tjera , Prishtinë

shank

1 EUR Price Reduced

Sot 14:53 Të tjera , Gjilan

inventar kafeteri

10 500 EUR Price Reduced

Sot 13:04 Të tjera , Gjakovë

KOMOD TE DRURIT

Sot 11:09 Të tjera , Malishevë

Profila Hekuri

245 EUR Price Reduced

Sot 09:32 Të tjera , Vushtrri

Shitet Tepija e re

25 EUR

Sot 08:11 Të tjera , Kastriot

Shiten

Dje 17:52 Të tjera , Pejë

Shitet urgjent

450 EUR

Dje 16:19 Të tjera , Kaçanik

Shes Kauq me qmim te volitshem

35 EUR

05 Qer 20:35 Të tjera , Gjilan

Inventar per Lokale

1 200 EUR

05 Qer 16:03 Të tjera , Ferizaj

Karrige per Zyre

60 EUR

05 Qer 14:37 Të tjera , Prishtinë

SHITEN Kauqat

05 Qer 13:04 Të tjera , Shtime

Shitet shporeti ne gjendje te mir

1 EUR

05 Qer 10:57 Të tjera , Gjakovë

Shpored i bardh

65 EUR

05 Qer 08:08 Të tjera , Pejë

kocka R

05 Qer 04:11 Të tjera , Prishtinë

Shtrat per femije

60 EUR

05 Qer 03:58 Të tjera , Viti

Komoda per frizere

60 EUR Price Reduced

Dëshironi ta rinovoni shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj? Të gjitha orenditë që ju duhen i gjeni me çmime shumë të volitshme në MerrJep.com. Gjej gjithçka që të duhet për të dekoruar shtëpinë, banesën apo zyrën tuaj me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Gjeni mobilje dhe dekorime në gjithë Kosovën


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjeni të gjitha llojet e mobiljeve dhe dekorimeve si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe shumë të tjera dhe blej mobiljet apo dekorimet që i përshtaten ambientit tuaj shtëpiak.


Bli dhe shit mobilje dhe dekorime online në MerrJep.com


Gjeni mobilje dhe dekorime në tregun më të madh për tregti online në Kosovë.


Shiko shpalljet për shitje të mobiljeve dhe dekorimeve të ndryshme për shtëpinë tuaj si shtretër, kreveta, piktura, ora muri, mobilje për sallon, dyer dhe dritare, ulëse për oborr, vazo për lule, inventar për zyre dhe të tjera në MerrJep.com.


Nëse keni mobilje apo dekorime për shtëpi për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas duke plotësuar formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme për secilën prej tyre.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi me kualitet të lartë në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të mobiljeve dhe dekorimeve tek blerësit potencial.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione