Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gorenje Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Shk 09:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

orgent shes shporet elktrik

99 EUR

23 Shk 09:15 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

orgent shes shporet elktrik

99 EUR

22 Shk 13:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Frigorifer

50 EUR

18 Shk 16:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Duboka

15 Shk 23:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Frigorifer+friz

80 EUR

06 Shk 11:16 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frizi

04 Shk 01:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shporet GORENJE

120 EUR

31 Jan 18:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Frigorifer

24 Jan 22:04 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten friz dhe frigorifer

1 EUR

24 Jan 02:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Friz 410 litre (dubok)

130 EUR

23 Jan 12:26 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Frizi Gorenje

150 EUR Price Reduced

22 Jan 08:55 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz 400 litrash me xham per marketa

130 EUR

20 Jan 08:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Friza

450 EUR

18 Jan 20:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 310l

100 EUR

18 Jan 19:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 310l

100 EUR

13 Jan 10:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Friz Gorenje 400L 150€

150 EUR

08 Jan 18:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Frigorifer

1 300 EUR

30 Dhj 18:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Frigorifer me frizë

30 Dhj 11:32 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

1 EUR

28 Dhj 13:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Friz 400 litrash gorenje

100 EUR

21 Dhj 07:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Na prodaju

550 EUR

18 Dhj 13:01 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Falet frizi

15 Dhj 19:53 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Frigo Dhe friz

80 EUR

11 Dhj 09:13 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Frigorifer

80 EUR

10 Dhj 22:53 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friza duoboki

1 EUR

08 Dhj 18:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Frigorifer Gorenje

80 EUR

01 Dhj 20:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Friz(dubok)

140 EUR

01 Dhj 08:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Frigorifer

150 EUR

28 Nën 10:26 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Friz

100 EUR

23 Nën 20:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Frigorifer dhe frizë në shitje

23 Nën 02:21 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Frizë

70 EUR Price Reduced

21 Nën 11:15 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet frizi

20 Nën 22:57 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Stvari na prodaju

123 EUR

13 Nën 15:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shiten pasijet per shtepi

06 Nën 14:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frizi gorenje

120 EUR

03 Nën 16:46 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

300 EUR

30 Tet 12:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 310 kg

150 EUR

30 Tet 12:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz

29 Tet 13:57 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes frizin

170 EUR

29 Tet 10:39 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet Frigoriferi Gorenje

50 EUR

29 Tet 04:56 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Frize 410 litra

120 EUR

29 Tet 04:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz 310 kg

150 EUR

28 Tet 01:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Friz montus 110 litra

50 EUR

23 Tet 14:26 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Frizi dhe shporeti elektrik

300 EUR

21 Tet 10:05 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Firz Gorenje

70 EUR Price Reduced

18 Tet 18:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Frigorifer

13 Tet 19:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet frizi

150 EUR

12 Tet 17:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Friz

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione